تصویربرداری «مُرّ قانون» به شرق تهران رسید+ آنونس پشت صحنه

در حال بارگزاری فیلم...

تصویربرداری سریال نوروزی شبکه سه به تهیه‌کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده با قلم امیرعباس پیام و مهدی روشن‌روان و با حضور محمد حسین لطیفی به عنوان مشاور سریال در شرق تهران دنبال می‌شود.

به گزارش رسیده، سریال «مُرّ قانون» بعد از پایان تصویربرداری در لوکیشن دارآباد (خانه کمال) به خیابان اباذر و لوکیشن‌های دیگر از جمله کلانتری در شرق تهران می‌رود.

مهران مهام، تهیه‌کننده این سریال با اشاره به خبر آماده شدن ده قسمت از سریال نوروزی شبکه سه افزود: تقریبا ده قسمت از این سریال بر اساس فیلمنامه تصویربرداری شده و همزمان در حال مونتاژ است.

مهام گفت: تا امروز طبق برنامه پیش رفته‌ایم و بر اساس فیلمنامه‌ای که همزمان توسط تیم نویسنده در حال نگارش است قطعا بدون هیچ مشکلی سریال «مُرّ قانون» را به آنتن شبکه سه خواهیم رساند.

مهام در خصوص تغییر نام سریال شبکه سه گفت: این امکان وجود دارد که با مشورت مدیران محترم شبکه نام سریال تغییر کند و شاید همان نام قبلی یعنی «حوزه استحفاظی» دوباره عنوان سریال شبکه سه برای نوروز ۹۸ باشد.

مهران مهام گفت: به زودی خانه شخصیت کمال در دارآباد را ترک می‌کنیم و بعد از ضبط چند سکانس خارجی لوکیشن داخلی دیگری را در برنامه خواهیم داشت.

مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، مهران غفوریان، یوسف تیموری، ناهید مسلمی، شیدا خلیق، مهشید ناصری، دلسا ملکی، مهران رجبی، ناصر اشکان اشتیاق، کریم قربانی، سپند امیرسلیمانی، محمد الهی، داریوش سلیمی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *