تغییر مکان اجرای «بیوه‌های غمگین سالار جنگ»

محل اجرای نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» از پردیس کوروش به تماشاخانه ایرانشهر منتقل شد.
شهاب حسین‌پور، کارگردان این نمایش در گفت‌و‌گویی با ایسنا، گفت: «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» به عنوان اثر تحسین شده‌ جشنواره تئاتر فجر سال ۹۱ قرار بود از ۲۴ فروردین‌ماه در یکی از سالن‌های پردیس کوروش به صحنه برود، اما به دلایلی این مسئله منتفی شده است.
او در این‌باره توضیح داد: با احترام به دوستان و مدیران پردیس سینمایی کوروش، به دلیل تاخیر در برنامه‌ریزی و اینکه خطر کمبود زمان را برای تبلیغات و فروش در سالنی غیرمتعارف برای تئاتر را احساس می‌کردم، ترجیح دادم نمایش دیگری را در زمانی دیگر در این پردیس اجرا کنم.
حسین‌پور ادامه داد: به این ترتیب نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» از همان تاریخ اعلام شده‌ قبلی، یعنی ۲۴ فروردین‌ماه تا پایان اردیبهشت سال ۱۳۹۵ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.
نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» که پیش از این هم اجرای عمومی شده است، با همان گروه بازیگران قبلی یعنی گلاب آدینه، شیرین بینا، نورا هاشمی، حمید رحیمی، محمد صدیقی مهر و حمیده مستعانی اجرا می‌شود.
همچنین محمدامیر یاراحمدی(نویسنده)، جواد نوری (مدیر تولید)، حسین اردستانی(مجری طرح)، ،پریدخت عابدین نژاد (طراح لباس)، جلال تهرانی (طراح صحنه) و مجید فشخامی(طراح صدا) از دیگر عوامل این نمایش هستند.
«بیوه‌های غمگین سالار جنگ» پیش از این علاوه بر تهران، در شهرهای مختلفی همچون رشت، شاهرود، مشهد، شیراز و گرگان هم به صحنه رفته است و کارگردان این نمایش با توجه به موفقیت آن در اجراهای عمومی و استقبالی که از آن شد درصدد بازتولید آن برآمده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *