تله فیلم «همایش» دوم فروردین روی آنتن

به گزارش«بانی فیلم»،حمید مهین دوست تهیه کننده فیلم تلویزیونی همایش از پایان مراحل تصویربرداری این اثر خبر داد و گفت:تصویربرداری تله فیلم همایش بیست و یکم اسفندماه به پایان رسید و در حال حاضر بیش از 80 درصد از تدوین کار هم پایان یافته است. مهین دوست درباره لوکیشن های این اثر تلویزیونی توضیح داد:کلیت داستان در سه لوکیشن اصلی می گذرد که خانه ای در شاپور، مجتمع فنی تهران و شرکتی در گیشا بوده است.

همایش درباره جوانی متعلق به طبقه متوسط اجتماعی است که به همراه خانواده اش برای کسب روزی حلال تلاش می کند. آن ها از انجام هر کاری برای رسیدن به این هدف از دست فروشی تا انجام امور خدماتی دریغ نمی کنند تا این که در همایشی بزرگ به عنوان سیاهی لشکر حضور می یابند…

نگارش متن این اثر را سید سعید رحمانی بر عهده داشته است و ارژنگ اميرفضلي، سحر ولدبيگي، وحيد مهين‌دوست، آرش امير‌احمدي، يزدان فتوحی، عباس جمشيدي، اصغر حیدری، نازنين كريمي و  شيما افسري گروه بازیگران اصلی این فیلم تلویزیونی را تشکیل می دهند.

برخی دیگر از عوامل و دست اندرکاران تولید این اثر تلویزیونی عبارتند از:مدير تصویربرداري: عليرضا رجايي‌مقدم، دستيار اول كارگردان و برنامه‌ريز: وحيد مهين‌دوست،  صدابردار: وحيد سلطاني، طراح صحنه و لباس: محسن شريفي، طراح گريم: حميد مهين‌دوست، تدوين : احسان فانيان، مدير تداركات: ناصر ماهري، منشي‌صحنه: الهه رحيمي.

فیلم تلویزیونی همایش کاری از گروه فیلم های تلویزیونی شبکه سه سیماست که روز دوم  فروردین ماه ساعت 11 صبح روی آنتن می رود. همچنین تکرار این فیلم تلویزیونی ساعت 1 بامداد از این شبکه به پخش می رسد.

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *