بهاره رهنما:

تلویزیون را به سینما ترجیح نمی‌دهم

بهاره رهنما که این روزها با تلویزیون همکاری می‌کند،‌ درباره اینکه آیا در شرایط فعلی تلویزیون را به سینما ترجیح می‌دهد، گفت: تلویزیون را به سینما ترجیح نمی‌دهم همان‌طور که سینما را به تلویزیون ترجیح نمی‌دهم؛ ارجحیتم با نقش متفاوت و خوب است.
این بازیگر درباره‌ حضورش در تلویزیون و بازی در سریال «غیرعلنی» به ایسنا گفت: ارجحیتم با نقش متفاوت و خوب است. هیچ وقت فکر نمی‌کنم چون کار سینمایی است حتما باید بازی کنم؛ در سینما هم آدم پرکاری نیستم. ابتدا برایم گروه کارگردانی و قصه اولویت دارد. به همین علت هم می‌بینید که در تئاتر پرکارم، چون در این حوزه قصه‌ها و نقش‌ها قوی هستند.
وی در ادامه گفت: کار کردن در سینما و تلویزیون برایم سخت است، چون عاشق تئاتر هستم و زمانی که تئاتر از ما می‌گیرد، نظم دارد. امسال هشت که پیشنهاد بازی در تلویزیون داشتم، اما هیچکدام را قبول نکردم ولی کار «غیرعلنی» را دوست داشتم و پذیرفتم، علت آن هم این بود که عوامل حرفه‌ای و خوبی در آن کار می‌کنند. رهنما درباره‌ نقش خود در مجموعه «غیرعلنی» گفت: این مجموعه یک مجموعه کمدی اجتماعی است و اصلا سیاسی نیست نقشم در این مجموعه شیرینی‌ها و ویژگی‌هایی که مخاطب دوست دارد از من ببیند را دارد. به نظرم طرح مساله انتخابات در آن، محملی برای موقعیت‌های کمیک است و به لحاظ بازخوردهای اجتماعی، اتفاقاتی مثل انتخابات یا اتفاقات دیگری در آن شکل می‌گیرد و هیچ جناح‌بندی خاصی ندارد.
بهاره رهنما پیشنهاد درباره بازی در سریال‌های نوروزی گفت: در حال حاضر با یکی از کارهای نوروزی در حال صحبت هستم قرار است سفری به خارج از ایران داشته باشم که اگر به تعویق بیفتد پیشنهاد این سریال نوروزی را می‌پذیرم.
یک باند موسیقی به نام «نقطه‌دار» تشکیل داده‌ام که مدیر هنری و ترانه سرای تعدادی از کارها هستم و همچنین دکلمه‌ای به شکل اجرایی دارم. به همین علت ممکن است بهمن ماه سفری به کانادا داشته باشم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *