تیزر جدید «سال‌های دور از خانه» منتشر شد؛ تماشا کنید

در حال بارگزاری فیلم...

دومین تیزر «سال‌های دور از خانه» به کارگردانی مجید صالحی در فاصله یک هفته تا عرضه در شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

به گزارش رسیده، داستان این سریال کمدی، داستان عشق نامتعارف خنجری به الیزابت، صاحب یکی از سگ‌های طرح جمع‌آوری حیوانات از سطح شهر است؛ دختری که قرار بود فقط یک پارک دوبل با خنجری فاصله داشته باشد اما پس از دزدیدن «لوسی» توسط خنجری از کلانتری ۱۰۰ ملت، پارک دوبل الیزابت ۱۵۱۲ روز طول کشیده است.

در تمام این مدت، نه تنها خنجری یک سرباز فراری است، بلکه باید شب‌ها در پارک بخوابد و روزها میان زباله‌ها دنبال تکه پیتزایی بگردد! وضعیتی کاملا برعکس زهره، هم‌خدمتی‌اش که راه متفاوتی را در پیش گرفت اما هیچ تفاوتی نداشت و باز هم خنجری و زهره در کنار یکدیگر قرار گرفتند!

سریال کمدی «سال‌های دور از خانه» از ۳۱ فروردین‌ماه، شنبه‌ها ساعت ۸ صبح در مراکز عرضه محصولات فرهنگی و جمعه‌‌ها ساعت ۹ شب‌ در سایت و اپلیکیشن نماوا منتشر می‌شود.

حمید نجفی‌راد تیزر جدید این سریال را ساخته است.

احمد مهرانفر (در نقش خنجری)، هادی کاظمی (در نقش زهره)، آزیتا حاجیان، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، علیرضا استادی، ملیسا ذاکری، مهرناز بیات، با هنرمندی زنده‌یاد حسین محب اهری و میرطاهر مظلومی، با حضور علی اوجی و امیر نوری و با معرفی احسان کریمی بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند که توسط موسسه تصویرگستر پاسارگاد توزیع می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *