جانی دپ «مرد نامرئی» می‌شود

جانی دپ قرارداد بازی در نسخه بازسازی شده فیلم سینمایی «مرد نامرئی» را با کمپانی یونیورسال امضا کرد.
به گزارش فارس، کمپانی «یونیورسال» در حال پیش پشت سر گذاشتن مراحل پیش تولید نسخه بازسازی شده فیلم سینمایی «مرد نامرئی» است.
هنوز کارگردان و نویسنده این پروژه سینمایی مشخص نشده است ولی به گفته سخنگوی یونیورسال، «جانی دپ» را به عنوان بازیگر نقش اول این فیلم معرفی کرده است.
نسخه اصلی فیلم سینمایی «مرد نامرئی» در سال ۱۹۳۳ براساس رمانی به همین نام نوشته «اچ.جی.ولز» ساخته شد. در این نسخه از فیلم، «کلود رینز» در نقش دانشمندی که روشی برای نامرئی شدن کشف می‌کند،ایفای نقش کرده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جانی دپ مرد نامرئی می‌شود

شرکت یونیورسال روایتی جدید از فیلم ˝مرد نامرئی˝ را با بازی جانی دپ مقابل دوربین می‌برد.

هنرآنلاین نوشت: فیلم “مرد نامرئی” (The Invisible Man) فعلاً کارگردان ندارد، اما بخشی از برنامه جدید یونیورسال پیکچرز برای تولید مجموعه فیلم‌های هیولایی جدید بر مبنای فیلم‌های کلاسیک این شرکت است که با نظارت الکس کورتزمن و کریس مورگان انجام می‌شود.

به گزارش ورایتی، “مرد نامرئی” از روی رمان کلاسیک اچ. جی. ولز و فیلمی تولید ۱۹۳۳ با بازی کلود رینز ساخته می‌شود. داستان درباره دانشمندی است که برای رسیدن به اهداف شیطانی راهی برای نامرئی شدن پیدا می‌کند.

اولین فیلم ریبوت مجموعه فیلم‌های هیولایی یونیورسال، “مومیایی” است که با بازی تام کروز ژوئن ۲۰۱۷ روانه سینماها می‌شود. اکنون با انتخاب جانی دپ به عنوان بازیگر اصلی “مرد نامرئی” پروژه یونیورسال دنبال می‌شود.

این فیلم‌ها در ژانر ماجرایی/اکشن ساخته می‌شوند و دیگر مخلوقات معروف یونیورسال شامل مرد گرگ‌نما، فرانکنشتین، مخلوق مرداب سیاه و ون هلسینگ را نیز دربرمی‌گیرد.

جانی دپ سال ۲۰۱۵ درام جنایی “عشاء ربانی سیاه” را روی پرده سینماها داشت. او فیلم “آلیس آن سوی آینه” را در مراحل پس از تولید دارد و فیلم “دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده قصه نمی‌گویند” با بازی او نیز تابستان ۲۰۱۷ روی پرده می‌رود. دپ همچنین قرار است در تریلر جنایی “Triple Frontier” بازی کند.

دپ در چند سال اخیر چند فیلم‌ ناموفق “مردکای”، “تعالی” و “رنجر تنها” را روی پرده سینماها داشته است. او برای “دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه”، “در جستجوی نورلند” و “سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت” نامزد جایزه اسکار بوده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *