وايولا ديويس بازیگر«جوخه خودكشي»:

جرد لتو خود جوکر بود

وایولا دیویس، هم بازی جرد لتو در فیلم «جوخه خودکشی» می‌گوید: «و بعد او برای مارگو رابی یک موش سیاه فرستاد که در یک جعبه قرار داشت و هنوز زنده بود».
به گزارش بانی فیلم به نقل از ایندپندنت، هر وقت بحث جرد لتو و ایفاش نقش جوکر توسط او در فیلم «جوخه خودکشی» می‌شود، موضوعی هست که از ذهن همه می‌گذرد؛ اینکه جرد لتو نقش این شخصیت را ایفا کرد و در آن فوق‌العاده بود.
لجر که برای ایفای نقش در فیلم «شوالیه تاریک» پس از مرگش جایزه اسکار را دریافت کرد، به شخصیت جوکر عمق و دیوانگی خاصی داد که در جوکرهای سزار رومرو یا جک نیکلسون دیده نمی‌شد. اگر بگوییم لتو باید انتظارهای فراوانی را برآورده کند، کم گفتیم. حالا به خاطر وایولا دیویس، که در فیلم «جوخه خودکشی» نقش مامور دولتی مسئول جوخه را بازی می‌کند، می‌توانیم ایده‌ای از این داشته باشیم که لتو چطور خود را برای این نقش نمادین آماده کرده است.
به گفته این بازیگر، مرد اول گروه «۳۰ ثانیه تا مریخ» یک خوک مرده برای بازیگران فیلم فرستاد و یک موش سیاه که در جعبه بود هم به مارگو رابی (بازیگر نقش هارلی کوین) داد. دیویس به ونیتی‌فر گفت: «یکی از دست اندرکاران با یک خوک مرده وارد شد و آن را انداخت روی میز و بعد رفت بیرون. و اینطور بود که جرد لتو به ما معرفی شد. حالا من ترسیدم و با خودم فکر می‌کنم آیا او دیوانه است؟ اما بخش دومش این بود که با خودم گفتم اوه لعنتی، من باید حواسم را جمع کنم. به این می‌گویند تعهد به نقش. و بعد هم او برای مارگو رابی یک موش سیاه فرستاد که در یک جعبه قرار داشت و هنوز زنده بود. او جیغ زد، اما بعد موش را نگه داشت».
پیش از این هم ویل اسمیت گفته بود هرگز سر صحنه فیلمبرداری «جوخه خودکشی» خود لتو را ندیده و همیشه او را در حالی که در نقش جوکر فرو رفته، دیده بود. یکی از تهیه‌کنندگان فیلم هم گفته بود «لتو از خیلی از جهات در حین فیلمبرداری خودش را منزوی می‌کند».

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *