«جنگ ستارگان» بهترین فیلم «ام‌تی‌وی» شد

مراسم اهدای جوایز بیست‌و‌پنجمین دوره جوایز فیلم «ام‌تی‌وی» با معرفی «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیرد» به عنوان برنده فیلم سال برگزار شد.
به گزارش ایسنا، «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» فیلم ناکام اسکار ۲۰۱۶ توانست در جوایز فیلم «ام‌تی‌وی» در رقابت با «انتقام جویان: عصر اولترون»، «ددپول»، «دنیای ژوراسیک»، «اعتقاد» و «مستقیم بیرون کمپتون» موفق به کسب عنوان بهترین فیلم سال از جوایز «ام‌تی‌وی» در بخش فیلم شد.
«جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» هفتمین قسمت از سری فیلم‌های علمی تخیلی «جنگ ستارگان» به کارگردانی جی‌.جی آبرامز با فروش ۲٫۰۶ میلیارد دلار، نام خود را در کنار «آواتار» و «تایتانیک» به عنوان سه فیلم تاریخ سینما ثبت کرده که به فروش بیش از دو میلیارد دلار در گیشه جهانی دست یافته‌اند.
در بخش بهترین فیلم بر اساس داستان واقعی «مستقیم بیرون کمپتون» محصول کمپانی یونیورسال برگزیده شد و جایزه بهترین مستند نیز به فیلم برنده اسکار «امی» به کارگرانی آصیف کاپادیا رسید.
چارلیز ترون برای بازی در فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» بهترین بازیگر زن شناخته شد و کریس پرت نیز برای فیلم «دنیای ژوراسیک» جایزه بازیگری مرد را دریافت کرد.
به گزارش ورایتی، رایان رینولدز نیز برای بازی در فیلم «ددپول» برنده جایزه بهترین بازیگر کمدی شد و کریس پرت برای فیلم «دنیای ژوراسیک» بهترین بازیگر اکشن نام گرفت.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *