کلنجار با آنتن

جوراب های رامبد جوان باز هم سوژه شد!

بانی فیلم، گروه تلویزیون: برنامه «خندوانه» که با پخش قرعه کشی های آخر هفته اش و «خنداننده شو» جذابیت گذشته اش را از دست داده است، اما خود رامبد جوان باعث می شود که همچنان مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد.
جوراب های او در چند برنامه باعث سوژه خنده تماشاگران و رسانه ای شدن آن شد. گرچه او نخستین فردی نیست که جوراب هایش سوژه رسانه ها می شود. پیش از او آنگلا مرکل در صفحۀ اینستاگرامِ خود، عکسی از «ترودو» منتشر کرد که در آن، در حال پُز دادن به جوراب های دو رنگ خود است. یکی از جوراب های او صورتی و دیگری آبی بود.مرکل زیر این عکس نوشت: جوراب های عالیِ ترودو؛ نخست وزیر کانادا در دیدار مسئولان ناتو در بروکسل، به خریدِ تازۀ خود می نازد! ترودو پیش از این نیز با پوشیدن جوراب های گل گلی، رنگی و متفاوت، رسانه ها را به این موضوع جلب کرده بود.
دو سال پیش هم امیرحسین رستمی با حضور در برنامه «ماه عسل» و جوراب های قرمزش سوژه رسانه ها شده بود. رامبد جوان سال گذشته هم در یکی از برنامه های «خندوانه» که کورش تهامی در آن به عنوان مهمان حضور داشت، با پوشیدن جوراب هندوانه ای اش باعث خنده حضار شد و بار دیگر در هفته ای که گذشت هم این اتفاق در برنامه اش تکرار شد.

اشتراک گذاری در:

نظرات 2
  1. عوض اینکه به یه برنامه برای بهترشدنش پیشنهادای مفید و موثر بدید الکی ایراد نگیرید. اخه رنگ جوراب مجری اینقدر مهمه؟
    ضمنا خندوانه عین فصلای اول جذابیت داره. برنامه های تاک شوی جهان همه طبق یه فرمول جلو میرن. قرار نیس هرفصل شق القمر کنن.

  2. چقدر عقده نسبت به خندوانه؟!!! …با خنداننده شو جذابیت هاش رو از دست داده ؟! بابا می گیم امین اعتمادی رو بکنن مدیر روابط عمومی ..شما با این چرت گویی ها. فقط اعتبار کم شده ی بانی فیلم رو کمتر و کمتر می کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *