محمدرضا شجریان:

حالم خوب است

بانی فیلم – گروه فرهنگ و هنر: اعلام خبر ناخوشی است و محمدرضا شجریان در ایام تعطیلات نوروزی، شاید بدترین خبر برای اهالی و دوستداران فرهنگ و هنر ایران بود.
هر چند استاد شجریان با روحیه بسیار بالای‌شان از این ناخوشی به عنوان مهمانی برای خود یاد کردند، اما دل نگرانی‌های دوستداران موسیقی اصیل ایرانی و شخص محمدرضا شجریان همچنان باقی است.
در خیل خبرهایی که از ناخوش احوالی شجریان منتشر شده، خوشبختانه همگی امیدوار کننده است.
در آخرین خبر استاد شجریان از احوالپرسی وزیر بهداشت قدردانی کردند.
محمدرضا شجریان استاد بنام موسیقی ایرانی در پی احوالپرسی وزیر بهداشت، در پیامی صوتی که از طریق فضای مجازی ارسال شد، ضمن قدردانی از دکتر حسن هاشمی اعلام کرد که در سلامت است.
به گزارش ایرنا، پس از احوالپرسی تلفنی وزیر بهداشت و درمان از محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران که دوم فروردین امسال انجام شد، وی هفته گذشته برای دومین بار، از طریق مشاور اطلاع رسانی خود جویای احوال استاد آواز ایران شد.
محمدرضا شجریان نیز در پاسخ به این احوالپرسی در پیامی صوتی که از طریق شبکه اجتماعی تلگرام برای عباس زارع نژاد، مشاور اطلاع رسانی وزیر بهداشت ارسال کرد از پیگیری وزیر بهداشت قدردانی کرد و گفت که در سلامت است.
استاد شجریان در این پیام صوتی گفته است: «سلام، جناب دکتر هاشمی نازنین، ممنونم که پیگیر احوال من هستید، من الحمدلله حالم خوب است و در کنار خانواده هستم، تا دو یا سه ماه دیگر نیز کار درمان من به نتیجه مطلوب می رسد، به دوستان بگویید حالم خوب است.»
محمدرضا شجریان استاد آواز ایران از مدتی پیش به علت بیماری در خارج از کشور تحت درمان است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *