حامی پس از ۵ سال میهمان رشت می‌شود

حامی: شیطنت برخی تهیه کننده‌ها تاریخ این کنسرت را از ۸ فروردین تغییر داد!
به گزارش موسیقی پارس، حامی خواننده با سابقه موسیقی پاپ کلاسیک، پس از ۵ سال با ارکستری به رهبری علی ثابت بار دیگر میزبان مردم شهر رشت خواهد بود.
حامی که زمستان سال ۹۴ پس از سال ها سکوت، در تهران کنسرت های بسیار موفقی را برگزار کرد، حال با ارکستری جدید اولین کنسرت خود در سال ۹۵ را در شهر رشت برگزار خواهد کرد. حامی در همین رابطه گفت: ۵ سال پیش برای آخرین بار کنسرتی را در شهر رشت برگزار کردیم که در آن زمان با لطف مردم این شهر، این کنسرت به یک خاطره بسیار خوب برای من بدل شد. همین دلیلی شد تا اولین کنسرت خود در سال جدید را میهمان مردم خونگرم و دوست داشتنی رشت باشیم که همواره به من لطف بسیاری دارند.
خواننده آلبوم «دو نیمه رویا» افزود: با توجه به اتفاق هایی که در سال گذشته و پس از دو کنسرت شهر تهران رخ داد، تصمیم گرفتم تغییراتی در گروه اعمال کنم و برای همین بار دیگر با علی ثابت روی صحنه خواهم رفت. حامی ضمن اشاره به فروش خوب بلیت های این کنسرت در ارتباط با حواشی آن گفت: در ابتدا قرار بود ۸ تا ۱۰ فروردین این کنسرت برگزار شود ولی شیطنت های برخی از تهیه کننده ها باعث شد این تاریخ به ۲۴ و ۲۵ فروردین تغییر پیدا کند. البته با یاری خدا و لطف مردم رشت فروش بلیت بسیار خوب بود و من هم خوشحالم که اولین کنسرتم در سال جاری را میهمان مردم این شهر هستم. وی همچنین از توافق با یکی از شرکت های موسیقی برای کنسرت ها تهران گفت: برای ادامه فعالیت جدی تر با یکی از موسسه های موسیقی به توافق رسیدیم که پس از عقد قرارداد آن را اعلام خواهیم کرد. ولی در هر صورت به احتمال زیاد اواخر اردیبهشت بار دیگر در شهر تهران کنسرتی برگزار خواهیم کرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *