حبس در انتظار بازیگر «زنان خانه دار سرسخت»

فلیسیتی هافمن بازیگر ۵۶ ساله آمریکایی و نامزد جایزه اسکار به خاطر پرونده ای که از زمستان سال گذشته درگیرش شده، به تحمل یک ماه زندان محکوم خواهد شد.

به گزارش بانی فیلم به نقل از وارپ،  دادستان های فدرال آمریکا حکم یک ماهه حبس برای فلیسیتی هافمن بازیگر سریال های «زنان خانه دار سرسخت» و «داستان جنایی آمریکایی» را به اتهام تقلب در پذیرش دانشکده سراسری کشور توصیه کرده اند. اندرو لینگ، دادستان ایالات متحده، توصیه های خود را در یادداشت مجازات ارائه شده برای این بازیگر در دادگاه فدرال روز جمعه ارائه داد. این بازیگر زن در تاریخ ۱۳ سپتامبر به طور رسمی در دادگاه بوستون محکوم خواهد شد. دادستان های این پرونده در کنار اعتقاد به حبس یک ماهه هافمن، روی یک سال آزادی مشروط و ۲۰ هزار دلار جریمه او نیز توافق دارند.

اواخر زمستان سال گذشته مشخص شد فلیسیتی هافمن و لوری لافلین، دو بازیگر محبوب سریال های آمریکایی برای پذیرش فرزندانشان در دانشگاه های بهتر مبالغ هنگفتی رشوه داده اند و در نهایت هافمن به جرم خود اعتراف کرد. هافمن ۱۵ هزار دلار پرداخته بود تا یک نفر به صورت پنهانی، پاسخ‌ های اشتباهی را که دخترش در آزمون ورودی یک دانشگاه داده، درست کند!

هافمن همسر ویلیام اچ میسی بازیگر معروف آمریکایی است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *