حبیب‌ کاوش «…وَ…» را شهریور کلید می‌زند

به گزارش فارس، طبق شنیده‌های ظاهراً با توافقات اولیه‌ای که بین حبیب کاوش و بنیاد سینمای فارابی انجام شده است فیلم سینمایی «…وَ…» به طور قطعی شهریور ماه سال جاری کلید خواهد خورد. این شنیده‌ها حاکی از آن است که حبیب کاوش در این فیلم سینمایی قرار است در کنار چهره‌های شناخته شده سینما از ۲ بازیگر جوان که چهره آشنایی برای اهالی سینما و مخاطبین نیستند استفاده کند.
طبق‌ گفته‌های بیشتر حبیب کاوش فیلمنامه «…وَ…» ادای دینی به فئودور داستایوفسکی نویسنده مشهور روس است موضوع این فیلمنامه براساس برداشت آزادی از کتاب مشهور این نویسنده «جنایت و ماکافات» است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حبیب‌ کاوش «…وَ…» را شهریور کلید می‌زند

به گزارش فارس، طبق شنیده‌های خبرنگار فارس ظاهراً با توافقات اولیه‌ای که بین حبیب کاوش و بنیاد سینمای فارابی انجام شده است فیلم سینمایی «…وَ…» به طور قطعی شهریور ماه سال جاری کلید خواهد خورد.

این شنیده‌ها حاکی از آن است که حبیب کاوش در این فیلم سینمایی قرار است در کنار چهره‌های شناخته شده سینما از 2 بازیگر جوان که چهره آشنایی برای اهالی سینما و مخاطبین نیستند استفاده کند.

طبق‌ گفته‌های پیشتر حبیب کاوش فیلمنامه «…وَ…» ادای دینی به فئودور داستایوفسکی نویسنده مشهور روس است موضوع این فیلمنامه براساس برداشت آزادی از کتاب مشهور این نویسنده «جنایت و ماکافات» است.

حبیب کاوش پیش از این 3 سال سخنگوی شورای صنفی نمایش بود، وی تا کنون فیلم های « محفل ایکس»، «آتش پنهان»، «امید»، «دادشاه»، «فصل خون» و «پرواز در قفس» را به عنوان کارگردان در کارنامه دارد. گفتنی است که از آخرین ساخته این کارگردان سینمای ایران 12 سال می‌گذرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *