حجت اشرف زاده، دومین کنسرت «ماه و ماهی» را اجرا می‌کند

حجت اشرف زاده، دومین اجرای زنده آلبوم «ماه و ماهی» را در حوزه هنری به روی صحنه می‌برد.

به گزارش تسنیم، در اولین اجرا از دور جدید برگزاری کنسرت‌های موسیقی در حوزه هنری، حجت اشرف زاده خواننده آلبوم «ماه و ماهی» روی صحنه خواهد رفت. این کنسرت شب ۲۶ فروردین در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار خواهد شد.

مجید فلاح پور مدیر برگزاری این کنسرت دراین باره گفت: «مرکز موسیقی حوزه هنری بعد از مدتی دوری از اجرای کنسرت، دور جدید فعالیت‌هایش را با مدیریت و برنامه‌ریزی ویژه آقای فاضل نظری آغاز کرده و خوشحالیم که اولین اجرا در سالن اندیشه حوزه هنری با حضور حجت اشرف زاده که یکی از پدیده های موسیقی در سال گذشته بود، برگزار خواهد شد. در این کنسرت، پیمان عیسی زاده هم که سابقه برگزاری کنسرت‌های متعددی با چهره‌های مطرح موسیقی نظیر زنده یاد مرتضی پاشایی و فرزاد فرزین طی سالهای گذشته داشته، حضور دارد. امیدوارم اولین اجرای سال ۹۵ در سالن اندیشه این قدر خوب برگزار شود تا شاهد ادامه این روند در طول سال باشیم.»

اشرف زاده اولین کنسرت خود را سال گذشته در سالن همایش های برج میلاد روی صحنه برد. او پس از انتشار آلبوم ماه و ماهی با اشعار علیرضا بدیع و اهنگسازی برادران بیات، چند تک آهنگ هم منتشر کرد. قطعه نفس از فیلم جدید نرگس آبیار با آهنگسازی بهروز صفاریان هم از آخرین آثار منتشر شده اوست.

بلیت‌های کنسرت «ماه و ماهی» در حوزه هنری از طریق وب سایت www.tik8.com  در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *