«حرفه‌ای‌ها» در ایام نوروز به شبکه پنج می‌آیند

«حرفه‌ای‌ها» در ایام نوروز به شبکه پنج می‌آیند. علی هشامی تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی در خصوص تهیه و تولید برنامه نوروزی خود در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: مسابقه «حرفه‌ای‌ها» برنامه‌ای است که در ایام تعطیلات نوروز از شبکه پنجم سیما پخش خواهد شد.
وی بیان کرد: در بهمن امسال مسابقه‌ای با عنوان مسابقات ملی مهارت در سطح کشور برگزار شد. در این مسابقه رشته‌های مهارتی با هم به رقابت پرداختند. این رقابت‌ها زمینه‌ساز ساخت برنامه تلویزیونی به نام «حرفه‌ای‌ها» شد. در این برنامه تلویزیونی مسابقات عملی مهارت‌آفرینی و مسابقات علمی کارآفرینی به صورت توامان برای شبکه پنج تولید می‌شود. برنامه به مدیریت آقای خلجی است.
هشامی اظهار داشت: مسابقه «حرفه‌ای‌ها» در ۱۳ قسمت طراحی شده است که امیدوارم پخش آن از اول فروردین آغاز شود؛ اما تاکنون ساعت پخش آن در کنداکتور مشخص نشده است. به علاوه برنامه با حضور یک مجری اجرا می‌شود که هنوز به قطعیت نرسیده است. ما هم اکنون در حال ساخت دکور برنامه هستیم. طراحی دکور را داود بریمانی بر عهده دارد.
هشامی عنوان کرد: شرکت‌کنندگان این مسابقه برگزیدگان مسابقات ملی هستند که در سطح کشوری شرکت کرده و دارای مدال طلا هستند. به این ترتیب در هر برنامه دو گروه در رشته‌های مختلف به طور مثال رشته جوشکاری و گروه تاسیسات به مسابقات نظری گروهی می‌پردازند . البته مسابقات عملی را قبل از این برگزار کرده‌اند که در این برنامه در قالب پلی بک و فلش بک در استودیو نمایش داده می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *