حمایت برج میلاد از اجرای تئاتر «بر فرس تندرو» برای ماه محرم

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، فرزاد هوشیار پارسیان در نشست خبری تئاتر «بر فرس تندرو» و  اعلام برنامه های فرهنگی و هنری محرم و صفر که با حضور مهدی فقیه بازیگر، محسن معیینی کارگردان، چنگیز جلیلوند دوبلور که صبح دیروز برگزار شد، با بیان این مطلب گفت:  در برج میلاد چند قله برنامه‌ به غیر از برنامه‌های کوتاه مدت وجود دارد بنابراین ما به برنامه‌های محرم و صفر تاکید داریم و برنامه‌های این مناسبت در دو سطح عمومی و نخبگان طراحی و اجرا می شود.
 در ادامه این نشست محسن معینی کارگردان بر فرس تندرو گفت: این نمایش اقتباسی از داستان گنجینه الاسرار عمان سامانی است که سال گذشته بازنویسی شده و گروه تئاتر «شرنگ» افتخار داشته با اساتید و ریش سفیدان عرصه هنر به آثار فاخر ادبیات ایرانی بپردازد.متن «گنجه الاسرار» از آثار بسیار ارزشمند عاشواری است که متاسفانه به آن زیاد پرداخته نشده است و جا داشت که نمایشی از این اثر به روی صحنه برود.
چنگیز جلیلوند دیگر سخنران این مراسم بود. وی گفت: در این نمایش صدای امام حسین(ع) را خوانش می‌کند‌.از ۱۲ سالگی در حال و هوای مذهبی بوده‌ام تا اینکه وارد تئاتر شدم متاسفانه آن روزها تئاتر دوران افول خود را می‌گذراند، بنابراین وارد کار جدیدی با نام دوبلاژ شدم و با اینکه در دانشکده علوم مشغول تحصیل بودم آن را رها کردم و به حرفه دوبلاژ روی آوردم و حالا ۱۲ سال است که به ایران بازگشته‌ام و فکر می‌کنم این ۱۲ سال را زندگی کرده‌ام.
مهدی فقیه  یکی از بازیگران تئاتر «بر فرس تندرو» توضیح داد: مردم من را به عنوان بازیگر دفاع مقدس می‌شناسند و بیشتر کار تصویری من در این حوزه بوده است. در تئاتر معضل‌های بسیاری وجود دارد‌، من شیرازی هستم و چون در شهرم هیچ پتانسیلی وجود ندارد مجبورم به تهران بیایم و اگر این کار مربوط به امام حسین(ع) نبود محال بود که آن را بپذیرم.
مدیرعامل برج میلاد افزود: ما دو روز این نمایش را به اساتید ‌، سفرای کشورها‌، باشگاه هواداران برج میلاد اختصاص داده‌ایم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *