پایان تصویربرداری بیش از 65 درصد از سریال

«حکایت های کمال» باز هم بازیگر گرفت

چند بازیگر دیگر به سریال «حکایتهای کمال» پیوستند.
به گزارش بانی فیلم، آیدا نوری، سیما مطلبی، مرتضی ضرابی، بهنام داوری، علی جاویدفر، جوادزیتونی، بازیگرانی هستند که به تازگی به سریال «حکایتهای کمال» به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی پیوسته اند.
تصویربرداری سریال «حکایتهای کمال» همچنان در شهرک غزالی ادامه دارد و تاکنون بیش از ۶۵ درصد سریال تصویربرداری شده است و تدوین سریال را به طور همزمان شادی شایانفر انجام می دهد.
از نکات برجسته کار حجم وسیع دکورهایی است که با توجه به تنوع فصول قصه، گروه طراحی سریال ساخت و سازهای عظیمی را برای آن داد که در شهرک سینمایی کمتر نمونه آن به چشم می خورد.
سریال «حکایتهای کمال» در ۳۱ قسمت توسط سیما فیلم تهیه می شود. فاز نخست این سریال برای ۳۱ قسمت نگاشته شده و قسمتهای دیگر برای فاز دوم در نظرگرفته شده است. این سریال اوایل مرداد ماه گذشته در شهرک غزالی کلید خورد.
سریال «حکایتهای کمال» در ۳۱ قسمت توسط سیما فیلم تهیه می شود. فاز نخست این سریال برای ۳۱ قسمت نگاشته شده و قسمتهای دیگر برای فاز دوم در نظرگرفته شده است. این سریال اوایل مرداد ماه گذشته در شهرک غزالی کلید خورد.
محمود پاک نیت، شهره لرستانی، حمید ابراهیمی، محمدرضا شیرخانلو، سولماز غنی، علی مسلمی، شهرام عبدلی، بیژن بنفشه خواه، یوسف صیادی، امیر نوری، فلورنظری، آیدا نوری، سیما مطلبی، مرتضی ضرابی، بهنام داوری، بیتا خردمند، سیروس میمنت، مهرداد ضیایی، مختار سائقی، اکبرسنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، عباس محبوب، علی جاویدفر، جوادزیتونی، بهشاد مختاری، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات و جمعی از بازیگران سینما و تئاتر در این سریال بازی دارند. این سریال روایتی از دهه ۴۰ است و اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.
سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: نویسندگان: نسیم عرب امیری، آزاده محسنی، کریم خودسیانی، پرداخت نهایی: سید حسین امیرجهانی، دستیار تهیه: علی اصغررضایی، مدیر تصویربرداری:ناصرمحمودکلایه، تصویربردار: ناصربیک زاده، صدابردار: وحیدسلطانی، طراح هنری: غفار رضایی، طراح صحنه: فرهادعزیزی فرد، طراح لباس: مهناز نوروزی، طراح گریم:بابک شعاعی، آهنگساز: فردین خلعتبری، صداگذاری و میکس: محمود موسوی نژاد، جلوه های ویژه: حمیدرسولیان، طراح بدلکاری: علیرضافتحی، دستیار کارگردان: امیر سلیم خانی، مدیر تولید: سعیدکنگاورنظری، برنامه ریز: حامدصلح میرزایی، تدوین: شادی شایانفر، امورمالی: ابراهیم تفرشی،منشی صحنه: بیتا ارسطویی، مدیرتدارکات: مهدی آقامحمدی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: فرامرز بیات و مشاور رسانه ای: هادی داداشی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *