بعد از گلزار، عبادی، بنیامین و بازغی

خداداد عزیزی هم مجری می شود!

بانی فیلم، گروه تلویزیون: پس از حضور بنیامین بهادری که شنیده می شود اجرای برنامه «تب تاب» شبکه سه را برعهده خواهد داشت، این بار نوبت به خداداد عزیزی رسید! خبری که در فضای مجازی توسط کاربران منتشر شد و به سرعت به رسانه ها کشیده شد. با روندی که این شبکه در پیش گرفته و حضور بازیگران، خواننده ها و ورزشکاران در قامت اجرا آن هم در شرایطی که مجریان توانمند و حرفه ای جایی در این شبکه و شبکه های دیگر ندارند، گویا صرفا به دنبال جذابیت های کاذب برای جلب نظر مخاطب است. تا درج این خبر هنوز مشخص نیست که عنوان برنامه ای که قرار است خداداد عزیزی اجرا کن، چیست و در چه زمینه ای خواهد بود. همچنین عوامل و به خصوص تهیه کننده کار هم همچنان نامشخص است. ضمن اینکه پی گیری های خبرنگار ما از روابط عمومی شبکه سه هم نتیجه نداد و آنها نیز اظهار بی اطلاعی کردند.
اما آنچه مسلّم است این است که رویکرد مدیریت جدید شبکه جلب مخاطبان بیشتر با حضور سلبریتی ها و افراد بنام است. از این رو دانیال عبادی و محمدرضا گلزار اجرای دو مسابقه در این شبکه را برعهده گرفته اند که البته عبادی در اجرا ناکام مانده و حضور او تاثیری در جذب مخاطب نداشته است. در عوض گلزار تاحدودی به نسبت عبادی در این امر موفق تر بوده است. گرچه بنیامین بهادری نیز گزینه جدید این شبکه است که به زودی ضبط برنامه «تب تاب» آغاز خواهد شد و پس از او خداداد عزیزی گزینه اخیر این شبکه برای اجرای برنامه ای است که حتی روابط عمومی شبکه هم از آن بی اطلاع است!
شاید در تلویزیون های دنیا این اتفاق مرسوم باشد و مدیران شبکه برای بالا بردن آمار مخاطبان خود از سلبریتی ها دعوت به همکاری کنند. اما این بدان معنا نیست که مجریان خود را حذف کرده و بازیگران و خواننده ها را جایگزین آنها کنند. در صورتی که در تلویزیون ما ورود بازیگران به عرصه اجرا باعث شده تا این اقدام تلویزیون اعتراض مجریان قدیمی تر را برانگیزد و اغلب مخالف این اتفاق در رسانه ای چون تلویزیون باشند. از این رو بهتر است مدیران تلویزیون به جای دعوت از فلان بازیگر و فلان خواننده و ورزشکار فکری به حال بالا بردن سطح کیفی برنامه های خود کنند. چون شاید در کوتاه مدت حضور برخی از سبیریتی ها بتواند در این زمینه موثر واقع شود، اما در دراز مدت تاثیر چندانی ندارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *