نظام دوست:

خدا را شکر سال پر کاری داشتم

نعمیه نظام دوست گفت:بخشی از دلخوری‌ام به خاطر این است که آنقدر گروه خوب و صمیمی داشتیم که دوست داشتم بیشتر از این‌ها در کنارشان باشم.
به گزارش فارس،‌ نعیمه نظام‌دوست دیگر بازیگر این سریال در ابتدای صحبت‌های خود گفت:‌ اگر فرصت بیشتری برای تولید این سریال داشتیم، بهتر می‌توانستم نقشم را بازی کنم. نقشی که من بازی می‌کردم تا قسمت ۷ بازی داشتم و فکر می‌کنم جای حضور بیشتری داشتم. وی ادامه داد: بخشی از دلخوری‌ام نیز به خاطر این است که آنقدر گروه خوب و صمیمی داشتیم که دوست داشتم بیشتر از این‌ها در کنارشان باشم.
بازیگر سریال «روز حسرت»، ادامه داد: در فضای مجازی بازخوردهای جالبی دریافت کردم، نیمی از مردم سریال «بیمار استاندارد»‌ را دوست داشتند و نیمی از آنها دوست نداشتند. گاهی اوقات نیز با خود می‌گویم، اگر تعداد قسمت‌های بیشتری در اختیار نویسنده قرار می‌دادند، بهتر و بیشتر می‌توانست به تک تک شخصیت‌ها بپردازد.
نظام‌دوست ادامه داد: شخصیت من و جواد عزتی موقعیت‌های طنز بسیاری داشتند، اما به خواست نویسنده این اتفاق صورت نگرفت و موقعیت‌های طنز خیلی کمی بین این دو نشان داده شد.
این بازیگر در ادامه بیان داشت:در شرایطی که تعداد بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون در بیکاری به سر می‌برند، به نظرم جای تقدیر دارد که چند سریال در تلویزیون ساخته می‌شود و در هر کدام از آنها حدود ۲۰ بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند. چرا نباید بُعد مثبت این ماجرا را در نظر بگیریم و مدام می‌آییم و می‌گوییم فلان سریال ضعف داشت و فلان سریال قوی بود.
وی در پایان گفت:‌ خدا را شکر در سال گذشته پرکار بودم از حضورم در «محله گل و بلبل» گرفته تا سریال «بیمار استاندارد»‌ که از هر دوی این پروژه‌ها به شدت راضی هستم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *