«خونه زندگی» رادیو سلامت در کنار هموطنان سیل زده

شبکه رادیویی سلامت، از روز سه شنبه – یکم بهمن ماه، در برنامه زنده «خونه زندگی»، به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان در درمانگاه مهر، ویزیت رایگان ارائه می دهد.

به گزارش رسیده، درمانگاه مهر رادیو سلامت، به منظور ارائه خدمات درمانی و مراقبتی تخصصی، از یک ماه پیش، با حضور استادان دانشگاه کار خود را آغاز کرده است؛ که با توجه به سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان و گسترش بیماری های عفونی و … در میان هموطنان عزیز این استان، درمانگاه مهر آمادگی‌ دارد تا در اسرع وقت (از روز سه شنبه اول بهمن ماه) به هموطنان عزیز استان سیستان و بلوچستان، ویزیت رایگان پزشکی ارائه دهد.

سیل زدگان گرامی می توانند جهت ویزیت در در مانگاه مهر با شماره تلفن ۲۲۰۲۱۹۵۴ تماس بگیرند و یا به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۱۰۲ و شماره فضای مجازی ۰۹۲۱۹۵۷۷۱۲۹ پیام ارسال نمایند.

مخاطبان صدای دانش، نشاط و آرامش می توانند برای مطرح کردن سوالهای خود در حوزه اختلالات روانپزشکی عدد ١ و بیماریهای جسمی عدد ٢ را به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۱۰۲ اعلام شده ارسال کنند.

آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی کتاب، گلخانه، دکوراسیون، صدای مخاطبان و پیامک همسایگان برنامه، پزشک خانواده با موضوع درمان‌های ضروری و پخش تماس‌های مردمی از دیگر بخش‌های این برنامه رادیویی است.

همچنین مخاطبان این برنامه رادیویی می‌توانند، فایل‌های صوتی خودشان (صداهای ضبط شده) را در بخش‌های مختلف برنامه اعم از گلخانه، کتابخانه، آشپزخانه، نکات خانه‌داری، گردشگری و … به شماره فضای مجازی ۰۹۲۱۹۵۷۷۱۲۹ از طریق پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های مجازی ارسال کنند تا در این برنامه به نام خودشان پخش شود.

یاد آور می‌شود، برنامه «خونه زندگی» به تهیه‌کنندگی «مسعود حسنی» و «سارا شریفی»، از شنبه تا پنجشنبه هر هفته، در قالب یک نمایش رادیویی از ساعت ۱۰:۳۰ به مدت ٨٠ دقیقه از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده‌های صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *