«خیال» بازیگر ایرانی الاصل در آمریکا ناتمام ماند

مدیرانNBC  پس از یک فصل، پرونده سریال «خیال» (Reverie) را بستند.

به گزارش بانی فیلم به نقل از  ددلاین، درام علمی تخیلی و تریلر «خیال» که فصل نخست آن در ۱۰ اپیزود اواخر بهار امسال به پخش رسید، به تصمیم مدیران شبکه NBC  ادامه نخواهد داشت.

سارا شاهی بازیگر، کارگردان و تهیه کننده ۳۸ ساله ایرانی الاصل شاغل در هالیوود در این مجموعه بازی دارد. تماشاگران ایرانی پیش از این سریال آمریکایی «کم و بیش قانونی» را با بازی او در یکی از شبکه های فارسی زبان ماهواره ای دیده بودند.

او در سریال «خیال» نقش زنی به نام مارا کیت را دارد که قبلا متخصص مذاکره با گروگان گیران و کارشناس رفتارشناسی بوده است. او روزی فاجعه عظیم و سنگینی را در زندگی شخصی اش سپری می کند. اتفاقی که موجب می شود او کار پر اضطراب خود را رها کند و مشغول تدریس در دانشگاه شود. زندگی آرام او با طرح پیشنهاد دوستی قدیمی به نام چارلی ونتانا (با بازی دنیس هیسبرت) برای کار در یک کمپانی پیشرفته که روی یک برنامه واقعیت مجازی کار می کند که طی آن افراد عادی می توانند در رویاهای خود زندگی کنند دستخوش تغییراتی می شود.

این سریال ۶٫۷ از ۱۰ ستاره کاربران سایت IMDB  را به خود اختصاص داده است.

این سریال با وجود آنکه بیش از دو میلیون بیننده داشته، این تعداد مخاطب برای سریال های تابستان گذشته NBC اندک به نظر می رسد و همین مسئله موجب شده مدیران شبکه رغبتی برای دنباله سازی آن نداشته باشند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *