داریوش سلیمی: «شب شیشه‌ای» را آماده پخش دارم

داریوش سلیمی با اعلام این مطلب به «بانی فیلم» گفت: «در حال حاضر در کاری حضور ندارم و به لطف آقای محسن وزیری که همیشه به من لطف داشته اند قرار است در روزهای آینده در فیلم سینمایی جدید ایشان با نام «کالسکه» ایفاگر یکی از نقش ها باشم».

او اضافه کرد: «در مجموعه «شب شیشه ای» نیز یکی از نقش های اصلی را برعهده دارم که پخش این سریال بزودی از شبکه سوم سیما آغاز می شود. در این مجموعه نقش برادر سارا خوئینی ها را برعهده دارم که در طول داستان اتفاقات مختلفی برایش رخ می دهد».

سلیمی درباره دیگر کارهای خود نیز گفت: «در قسمت های ۲۵ تا ۳۰ مجموعه «قلب یخی» نیز در نقش شخصیت منصور ایفای نقش کرده ام که نقشی منفی است. منصور در کار قاچاق عتیقه است و در اکثر سکانس هایم با امیر آقایی، هدی زین العابدین و علی طباطبایی بازی دارم. همچنین در تله فیلم «خانه نشین» به کارگردانی کمال مقدم نیز حضور داشته ام که آماده پخش شده است. در این کار نیز نقش بنگاه دار را بازی کرده ام که یکی از شخصیت های اصلی کار محسوب می شود».

این بازیگر درباره دیگر کارهای خود نیز افزود: «تله فیلم «همشهری جوان»، مجموعه «عصر پاییز» و فیلم سینمایی «شرقی» از دیگر کارهای آماده پخش و اکرانم محسوب می شوند». سلیمی در پایان درباره حضور در سریال «مادرانه» و ایفای نقش های متفاوت نیز گفت: «این سریال تجربه جدیدی برایم محسوب می شد و نقشم را دوست داشتم. از آقای نعمت ا… متشکرم که در طول تصویربرداری همیشه لطف داشتند و به من اطمینان کردند. همچنین یک تشکر ویژه نیز از آقای علیرضا مسعودی نیز باید بکنم که همیشه به من لطف داشته و برای اولین بار در سریال «سه دونگ سه دونگ» نقشی کمدی را به من سپرد».

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *