سعید داخ در گفت و گو با بانی فیلم بیان کرد:

در تلویزیون سنجیده تر انتخاب می کنم

بانی فیلم، گروه تلویزیون: آخرین حضورش در تلویزیون بازی در مجموعه «گمشدگان» بود که سال گذشته از شبکه دو پخش شد. سعید داخ بازیگر سریال هایی چون: معمای شاه، تنهایی لیلا و دولت مخفی این روزها سخت مشغول تمرین تئاتر «سیندرلا» به کارگردانی خودش است. وی در گفت و گو با بانی فیلم در خصوص فعالیت اخیرش در سینما و تئاتر و تلویزیون بیان کرد: از ابتدای سال ۹۷ پیشنهاداتی در سینما و تلویزیون داشتم، اما هیچ پیشنهادی را قبول نکردم و تمام تمرکزم روی تئاتر «سیندرلا» گذاشتم که در مرداد روی صحنه خواهد رفت و من کارگردان این نمایش هستم و هادی حوری هم نویسنده این کار است.
وی ادامه داد: تمرینات این تئاتر را از ابتدای سال آغاز کرده ایم و مرداد در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه خواهد رفت. این نمایش توسط هنرجویان و جوانان روی صحنه می رود، زیرا من معمولا از بازیگر چهره در تئاتر استفاده نمی کنم. در این کار هم این نکته را مدنظر داشتم.
داخ درباره حضورش در یک فیلم سینمایی هم گفت: فیلم «گلنساء» را در نوبت اکران دارم که در یک جشنواره آمریکایی برگزیده شد و جایزه گرفت و قرار است در دو جشنواره دیگر خارجی هم شرکت کند و در گروه هنر و تجربه هم اکران خواهد شد که از زمان اکران آن بی اطلاعم. فقط می دانم پس از اینکه در جشنواره های خارجی شرکت کرد، در ایران هم اکران می شود. این فیلم به کارگردانی ستار چمنی گل است و فیلم بسیار خوبی است و من از این تجربه هم راضی هستم.
وی درباره دلیل کم کاری اش در سینما و تلویزیون هم عنوان کرد: ترجیح می دهم به خصوص در تلویزیون که سنجیده تر و گزیده تر انتخاب کنم. البته دغدغه هایم یک مقدار به نسبت گذشته تغییر کرده است و دوست دارم کارهایی را بازی کنم که دوست دارم و به نوعی بیشتر بتوانم انتخاب کنم. چون پیشنهادهایی را که پس از سریال «گمشدگان» داشت، خیلی دوست نداشتم. البته بازی در سریال های خوب تلویزیونی را دوست دارم و هیچ گاردی نسبت به کار در تلویزیون ندارم. اما خب پیشنهادهایی که شده چندان جذابیتی برای من نداشته است. ضمن اینکه من هیچ مشکلی و دعوایی با هیچ کسی ندارم و سعی می کنم کار خوب انجام بدهم و نمی خواهم باری به هر جهت باشم.
وی در پاسخ به این سوال که تا چه حد به گروه بندی در سینما و تلویزیون معتقد است، توضیح داد: خوشبختانه همه کسانی که کار می کنند جزو دوستان من هستند. یعنی من با مسئله باند بازی و گروه بندی روبرو نشدم. اتفاقا دوستان خیلی هم به من لطف دارند و همیشه اولین نفر به من پیشنهاد می دهند. بنابراین تا به حال به این مسائلی که خیلی ها در این زمینه مطرح می کنند، روبرو نشدم. بنابراین بیشتر با دوستانم کار می کنم.وی درباره «گمشدگان» به عنوان آخرین حضورش در تلویزیون هم عنوان کرد: به نظرم کار بسیار خوبی بود. چون رضا کریمی کارگردان کاربلد و خوب و خوش اخلاقی است. البته دوستان ما همه خوب و حرفه ای هستند. سریال هم کار خوب و پرمخاطبی بود و بازیگران خوبی هم داشت. به هر حال دوستان به من همواره لطف دارند و در سینما و تلویزیون به من پیشنهاد کارهای خوبی را می دهند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *