کربلایی زاده:

در «قرعه» نقش راننده آمبولانس را دارم

امیر کربلایی زاده گفت: در سریال «قرعه»‌به کارگردانی برزو نیک‌نژاد نقش شخصیتی به نام عادل را بازی می‌کنم که راننده آمبولانس است.
امیر کربلایی زاده بازیگر سریال نوروزی «قرعه» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و نویسندگی کوروش نریمانی در گفت‌وگو با فارس گفت:سریال «قرعه» قصه تعدادی خانواده را روایت می‌کند و اتفاق‌های عجیب و غریبی بین آنها را نشان می‌دهد که همین‌ها باعث می‌شود مخاطب با آنها همذات پنداری کند.
کربلایی زاده با اشاره به نقش خود در این سریال بیان داشت: در «قرعه» نقش عادل را بازی می‌کنم که یک راننده آمبولانس است.بازیگران مقابلم سحر ولدبیگی(همسر) و محمدرضا علیمردانی(باجناق) است.
بازیگر سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» بیان داشت:‌ بخشی از فیزیک ظاهری عادل شبیه به میشل در نمایش «مجردها» است،منتهی خصوصیات شخصیتی او شبیه میشل نیست. ضمن اینکه اتفاق‌هایی که بین عادل و باجناقش بوجود می‌آید برای مخاطب جذابیت دارد.
وی درباره حضورش در سریال‌های نوروزی نیز گفت: برزو نیک نژاد از آن دسته کارگردانانی است که کار خود را به خوبی بلد است و با شناختی که از بازیگران تئاتری دارد،به آنها فضای بازی می‌دهد و همین موضوع باعث می‌شود که بازیگر از همکاری با وی لذت ببرد.امسال در سریال ماه رمضانی «گاهی به پشت سر نگاه کن» به کارگردانی مازیار میری بازی کرده بودم از طرفی در ژانر کمدی سریال «قرعه» اولین حضورم در سریال‌های نوروزی است. روزی ۱۴ ساعت کار می‌کنیم تا به پخش نوروزی برسیم.
بازیگر سریال «معمای شاه» درباره حضورش در این سریال تاریخی گفت:متاسفانه به دلیل تداخل کارهایم فقط توانستم قسمت‌های ابتدایی این سریال را ببینم که مربوط به بخشی از بازی‌ام در نقش گداهای بهارستان بود. مطمئنم که بازی خوب ثریا قاسمی و سیاوش طهمورث به دیده شدن بهتر بازی من نیز کمک کرد.همیشه وقتی نقشی را قبول می‌کنم،دوست دارم تا آن را اتود بزنم و اغلب این شخصیت را با همین اتود زندن‌ها بدست آوردم.
وی درباره دیگر نقشی که در «معمای شاه» بازی کرده است،گفت:نقش دکتر معظمی رئیس مجلس را بازی کردم که نقش زیاد پیچیده‌ای نبود و فراز و فرود نداشت.با اینکه این فرد در تاریخ معاصر ما حضور داشته است،اما اطلاعات زیادی از زندگیش بدست نیاوردیم.
کربلایی زاده درباره دیگر نقش‌هایش در این سریال تاریخی نیز ادامه داد:‌قرار بود تا نقش شخصیتی به نام ریش قرمز را بازی کنم،اما طبق شنیده‌هایم مثل اینکه قرار شده تا یک خانم این نقش را بازی کند. از طرفی هم برای تست گریم نقش آیت اله گلپایگانی هم تائید شده بودم،اما هنوز با این نقش مقابل دوربین نرفتم.
این بازیگر که در حال حاضر مشغول تمرین نمایش «ننه دلاور و فرزندانش» به کارگردانی امیر دژاکام است،همچنین درباره استندآپ کمدی‌های خود نیز گفت:‌چندی پیش اولین استندآپ کمدین مستقل صحنه‌ای در ایران بروی صحنه رفت و من که به شدت به این ژانر علاقه مند هستم هنوز درباره این سبکه اجرایی در حال تحقیق هستم و امیدوارم بتوانم بزودی اتفاقات جدیدی را در این حوزه رقم زنم.
وی در پایان با اشاره به همکاری خود با برنامه «خندوانه» گفت: برای فصل جدید «خندوانه» صحبت‌هایی با تهیه کننده داشتم، اما هنوز مشخص نیست که همکاری‌مان به چه صورت خواهد بود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *