«دوئل»، «دهلیز» و «بام تا بام» فیلم های آخر هفته شبکه یک

فیلم سینمایی «دوئل» به کارگردانی احمد رضا درویش فردا شب، «دهلیز صبح جمعه» و «بام تا بام عصر» جمعه ۵ خرداد از این شبکه پخش می شوند.
به گزارش بانی فیلم، داستان فیلم سینمایی دوئل که فردا ساعت ۲۲ پخش می شود از این قرار است:زینال پس از بازگشت از اسارت خاطرات گذشته اش را مرور می کند. با شروع جنگ و آغاز حمله عراقی ها، او که به همراه یحیی یک گروه مقاومت محلی را سازماندهی می کند، همسرش هانیه را در یک موشک باران از دست می دهد. پس از حمله بی امان هواپیماها به جمعیت آواره ای که درصدد عزیمت از منطقه جنگی هستند و انفجار قطار و تخریب ایستگاه راه‌آهن، سلیمه از زینال قول می گیرد که همسرش یحیی را سالم به او برگرداند. تعدادی از نیروهای دولتی که مدعی‌اند مأموریتی محرمانه دارند با هم‌دستی اسکندر تصمیم می گیرند گاوصندوق به جامانده در یک واگن باری را از آن خارج کنند. براساس صحبت های آنان مشخص می شود که داخل گاوصندوق اسناد و مدارک مهمی هست که اهمیتی استراتژیک دارد و…
اما فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی هم که جمعه ۵ خرداد، ساعت ۳۰ : ۱۰، پخش می شود، درباره مردی است که در یک درگیری خیابانی مرد جوانی را به صورت غیرعمد به قتل رسانده و در آستانه قصاص نفس قرار دارد. پدر وی پس از ملاقات با پسرش چنان دگرگون می شود که مدام مرخصی گرفته و به دیدار فرزندش می آید و….
فیلم تلویزیونی «بام تا بام» به کارگردانی مجید تربتی فرد جمعه ۵ خرداد، عصر ساعت ۱۶:۳۰، پخش می شود.
داستان این فیلم داستان جوان کبوتر بازی به نام غلام است که دل در گروی عشق دختر دایی اش دارد. حاضر است برای رسیدن به او هر کاری انجام دهد اما دوستان نابابش به نام های سیا و جمال سعی دارند او را به سرقت مجبور کنند. ازسوی دیگر مادرش هم با او شرط می کند که اگر کبوترها را رها کرده و کاری کند که آن ها برنگردنددختردایی اش را برایش خواستگاری کند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *