دواین جانسون بازیگر سریال «راک جوان»

بانی‌فیلم: دواین جانسون بازیگر و ستاره فیلم‌های اکشن، قرار است در یک سریال به نام «راک جوان» بازی کند.
کارگردانی و نویسندگی این سریال کمدی را قرار است ناهنچکا خان و جف چیانگ انجام دهند.
داستان سریال «راک جوان» مربوط به خاطرات دوران جوانی دواین جانسون است که توسط خودش بیان می‌شود.
روزنامه نیوریورک تایمز در گفت‌وگو با این بازیگر پولساز فیلن‌های اکشن، در مورد سریال «راک جوان» پرسیده که بخش‌هایی از ان را می‌خوانید:

اینکه دواین جانسون را به جز ستاره عضلانی فیلم‌های «سریع و خشمگین» و «جومانجی» یا ورزشکار در جمع کشتی‌گیران حرفه‌ای، -جایی که برای اولین بار به عنوان صخره معروف شد- تصور کنیم بسیار دشوار است! اما این بازیگر و ورزشکار قرار است در سریالی کمدی باشد که مربوط به دوران جوانی اوست، زمانی که به لحاظ فیزیک بدنی، کوچکتر بوده!

اساس سریال کمدی «راک جوان» بر زندگی دواین جانسون استوار است و به سه مرحله از زندگی این بازیگر می‌پردازد:
زمانی که به عنوان یک پیشاهنگ به لقب دیویی معروف بود، وفتی که به عنوان یک نوجوان شرور و ناجور روزگار می‌گذراند و مرحله سوم هم مربوط به دورانی‌ست که او در کالج به عنوان یک بازیکن فوتبال نوجوان فعالیت داشت.

جانسون در گفت‌وگویش با نیویورک تایمز گفته: «مادرم همیشه منو دیویی صدام می‌کنه. از جوانی از این اسم متنفر بودم ولی متأسفانه بیشتر وقت‌ها در جمع هم منو دیویی صدا می‌کنه. واقعا از این وضع متنفر بودم که هر وقت پدر و مادرم در مقابل دختران، معلمان و دوستانم بودم منو دیویی صدا می‌کردند!»
جانسون قرار است در نقش خود در این سریال ظاهر ‌شود. او می گوید: «من معمولا بعد از یکی-دو ساعت جلسه با ناهنچکا آنجا را ترک می‌کردم و بهش می‌گفتم، گوش کن، هرگز این خاطره‌ رو باور نمی‌کنی. اما به هر حال اونو به شما خواهم گفت.
او می‌گوید: «اطمینان دارم که کیف کمری من، ماندگار است و این موضوعی بسیار بسیار مهم است!» (اشاره دواین جانسون به عکس معروفی‌ست که او در زمانی جوانی با پولیور یقه اسکی و کیف کمری‌اش انداخته بود!)

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *