دو خبر از تماشاخانه سیمرغ

آیین اختتامیه سومین جشنواره هنر ایران در تماشاخانه سیمرغ برگزار می‌شود.
به گزارش رسیده، جشنواره هنر ایران یک رویداد تخصصی در زمینه هنرهای تجسمی است که به صورت اکسپو برای هنرمندان و با اهدافی همچون کشف استعداد و نخبگان هنری و ایجاد فضایی برای نمایش آثار فاخر ایرانی در سطح داخلی و بین‌المللی عمل می کند.
آیین اختتامیه این جشنواره در روز ۴شنبه ۲۶ دی ماه، ساعت ۱۹، با حضور جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه هنرهای تجسمی در تماشاخانه سیمرغ واقع در خیابان مفتح جنوبی، کوچه اردلان، بیناد بیدل دهلوی برگزار می شود.

 

اولین دوره کارگاه های تخصصی نمایشنامه‌نویسی در تماشاخانه سیمرغ
تماشاخانه سیمرغ در راستای رشد و شکوفایی استعداد علاقمندان به هنر نمایشنامه‌نویسی اقدام به فضایی هدفمند نموده است.
این کارگاه آموزشی در قالب یک دوره ۱۰جلسه‌ای ۴۰ ساعته، از یکم بهمن ماه در روزهای ۲شنبه و ۴شنبه‌، از ساعت ۱۳_۹ تشکیل می‌شود.
در این کارگاه دانشجویان بر اساس تئاتر آگوستو بوال و گروتسک، با اصول نظری و تکنیکی نمایشنامه‌نویسی آشنا خواهند شد، و مدرس مولفه های مورد نظر را در راستای نگارش نمایشنامه‌نویسی استاندارد به آنها آموزش خواهند داد.
هنرجویانی که با موفقیت این دوره را به پایان برسانند، گواهی رسمی پایان دوره از تماشاخانه سیمرغ و با امضا و تایید مدرس دوره دریافت خواهند کرد.
هنرجویان در پایان دوره موظف‌اند یک نمایشنامه بنویسند، و به نمایشنامه برتر به انتخاب مدرس در تماشاخانه سیمرغ اجرای عمومی داده خواهد شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *