دیوار مشاهیر در دانشگاه صدا و سیما برپا شد

 

رییس دانشگاه صداوسیما از راه اندازی دیوار مشاهیر در این دانشگاه خبر داد و گفت تصاویری از ۵۶ فارغ التحصیل این دانشگاه که افراد مشهوری شده اند بر دیوار نصب شده است.

به گزارش رسیده،شهاب اسفندیاری رییس دانشگاه صداوسیما گفت: دانشگاه صداوسیما قدمتی ۴۸ ساله دارد و در بدو تاسیس، مدرسه ملی عالی سینما و تلویزیون نام داشت و بعد از انقلاب مرکز آموزش سازمان رادیو و تلویزیون نام گرفت. چندی بعد هم به دانشکده صداوسیما تبدیل شد و از سال ۶۱ دانشجو گرفت.

اسفندیاری با اشاره به اینکه هنرمندان و فعالان رسانه ای بسیاری از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، توضیح داد: در این سال ها نسل های مختلفی از هنرمندان سینما و تلویزیون از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و راه اندازی دیوار مشاهر با تصاویر برجسته ترین دانش آموختگان این مرکز علمی و هنری و فرهنگی ، اقدامی برای ماندگار گردن نام آنان و نشان دادن اهمیت دانشگاه صدا و سمیا در ارتقاء فرهنگ و هنر در کشور است.
این افراد چهره های صاحب نام عرصه سینما و تلویزیون هستند که امثال منوچهر شاهسواری، پوران درخشنده، محمدمهدی عسگرپور، علیرضا رئیسیان، علی معلم و حتی جوانانی چون محمدحسین مهدویان، محمدرضا خردمندان و مدیران ارشد رسانه ملی چون مجید آخوندی، اسماعیل قدیمی، جعفر صافی و… در میان آنها وجود دارد.وی در پایان بیان کرد: دیوار مشاهیر همچنان در حال تکمیل شدن است و هر بار افراد ممتاز و چهره های جدیدی که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند به آن اضافه می شوند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *