ذاکر اهل بیت و خبرنگاران مهمان نمایش «رسول» بودند

جمعی از اهل رسانه و خبرنگاران و همچنین حاج محمود کریمی ذاکر اهل بیت به تماشای شب نهم اجرای نمایش «رسول» نشستند.

به گزارش رسیده، در نهمین اجرای نمایش بزرگ میدانی «رسول» به کارگردانی سعید اسماعیلی و نویسندگی و بازی حمیدرضا نعیمی، چنگیز جلیلوند دوبلور، حاج محمود کریمی مداح اهل بیت، حجت‌الاسلام والمسلمین آهنگران و جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران مخاطب این نمایش بودند.

حجت الاسلام آهنگران و فضه سادات حسینی در مواجهه اولیه با این اثر نمایشی رویکرد مثبتی نسبت به بازی بازیگران، دکور و روایت قصه که از زمان معاصر آغاز و با موضوع امام حسین (ع) و کربلا گره خورده بود، داشتند.

برای طراحی دکور «رسول» زحمت زیادی کشیده شده است و شاهد بازسازی تبریز دهه ۲۰، تهران قدیم و خیمه گاه امام حسین(ع) در مساحتی برابر با سه هزارمتر مربع هستیم.

در نهمین شب از اجرای نمایش، استقبال به‌حدی خوب بود که علاوه بر صندلی‌های تعبیه شده در محل نمایش، تعداد قابل توجهی صندلی جهت استقرار تماشاگران به مجموعه افزوده شد . حدود سه هزار نفر در یک شب سرد پاییزی به تماشای نمایش «رسول» نشستند.

بجز نعیمی، حبیب دهقان‌نسب و کاظم هژیرآزاد بازیگران اصلی این نمایش هستند. دیگر بازیگران این نمایش مسعود رحیم‌پور، پژمان کاشفی، علی پاکزاد، رضا جهانی، سعید مردی، هاشم آذرهوا، بهزاد ابراهیمی، بهار کریم‌زاده و…. هستند. همچنین رسالت بوذری به عنوان مدیر هنری«رسول» حضور دارد.

این نمایش را گروه نمایشی «فصل شیدایی» که پیش از این در تهران و ۱۲ استان دیگر روی صحنه رفت، اجرا می‌کنند و با بیش از ۱۷۰ هنرور به عنوان یکی از پرشمارترین نمایش‌ها در زمینه حضور بازیگران شناخته می‌شود. میزبان این اثر نمایشی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد است.

نمایش «رسول» به‌عنوان بزرگترین نمایش میدانی کشور از ۶ تا ۱۸ آبان هر شب ساعت ۱۹ تا ۲۱ در بوستان نوروز مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد روی صحنه می‌رود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *