«رادیو مستند» به سراغ پشت صحنه بهترین و تاثیرگذارترین می رود

این مجموعه که در هفته اول به صورت شبانه روی آنتن شبکه مستند رفت از این هفته نیمه بامداد جمعه ها پخش خواهد شد.

«رادیو مستند» به سراغ پشت صحنه بهترین و تاثیرگذارترین برنامه های رادیویی می رود و از مراحل تولید این برنامه ها در شبکه های مطرح رادیویی مستندی تصویری ارائه می کند تا علاقمندان این حوزه از نزدیک شاهد مراحل ساخت برنامه های رادیویی باشند و  با نوع اجرای گویندگان شاخص رادیو همچون محمد صالح اعلا ، حسین آهی ، امیر الهامی ، جواد آتش افروز ، علیرضا جاوید نیا و… آشنا شوند.

این برنامه به سراغ برنامه های مطرح رادیو می رود  یا مهمان گویندگان مولف هر شبکه رادیویی می شود تا لحظاتی از برنامه هایی که تاکنون پتانسیل جذب مخاطب را داشته اند به تصویر بکشد. ضمن اینکه ازاجرای زنده خوانندگان مطرح کشوردر استودیو تصاویر جذابی به مخاطبان علاقمند این حوزه هدیه می شود تا در کنار خوانندگان مطرح حوزه موسیقی پاپ و سنتی همچون سالار عقیلی و رضا صادقی ، خوانندگان جوان اما خوش ذوق نیز همچون جاوید عسگری ، علی شاپور و بهرام پاییز نیز برای مخاطبان برنامه اجرا کنند.  

رضا ریوندی ، مصطفی فریدونی و محمدعلی بهبهانی به عنوان تصویر برداران این مجموعه ، محسن عبدلی دستیار تهیه ، محمدرضا فدایی تدوینگر و بیژن حیدری به عنوان صدابردار با «رادیو مستند» همکاری می کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *