سکانس اول

راه «دشوار» را «هموار» می‌کنیم!

مسعود داودی

امروز نخستین شماره روزنامه بانی فیلم در سال جدید روی کیوسک‌های مطبوعاتی است.
شماره ۳۶۰۷ بانی فیلم نخستین شماره نخستین روزنامه سینمایی ایران است که در سال ۱۳۹۷ منتشر شده.
بسیاری از خوانندگان محترم در روزهای پس از تعطیلات نوروزی از راه های مختلف می پرسیدند که چرا روزنامه بانی فیلم در فروردین ماه منتشر نمی شود. در پاسخ به این پرسش باید اعلام کنیم که یکی از مهم‌ترین دلایل وقفه انتشار در فروردین ماه، گرانی زائدالوصف کاغذ مورد نیازمان برای چاپ روزنامه بود.
این گرانی که کمر بسیاری از رسانه های مستقل بخش خصوصی را خم کرده ناشی از نوسانات علی حده نرخ دلار و تبعات ناشی از بالا رفتن ارز است.
این مشکلات توانسته و می توانند «سدی» بزرگ در برابر روند انتشارمطبوعات متکی بر بودجه بخش خصوصی قرار دهند.
به هر حال و پس از مشقت‌های فراوان توانستیم مقداری کاغذ مورد نیازمان را – البته با قیمت گزاف(!!)- تهیه و خود را برای یک کورس نفسگیر دیگر در سال ۱۳۹۷ آماده و مهیا کنیم.
بر اساس سیاست گذاری های روزنامه در سال جاری تلاش می‌کنیم به سبک و سیاق گذشته روزنامه را در تمام روزهای هفته منهای پنجشنبه و جمعه منتشر کرده و در اختیار علاقمندان قرار دهیم.
مسلما با مجموع مشکلاتی که در حال حاضر در زمینه نشر مطبوعات وجود دارد، یاری و همکاری شما خوانندگان محترم و دوستداران روزنامه بانی فیلم در سال جدید می تواند مسیر پر از سنگلاخ را تا حدود زیادی مسطح کند. بر همین اساس است که تصور می کنیم حمایت و دلگرمی از ناحیه خوانندگان وفادار و محترم روزنامه باید ابعاد عینی و ملموس‌تری بیابد.
اگر گرمای حضور شما مخاطبان گرامی و محترم را بیشتر از قبل در کنارمان احساس کنیم، شوق و ذوق بیشتری برای ادامه و استمرار راه پیدا خواهیم کرد.
بنابر این کنارمان باشید و این اجازه را به دوستان‌تان در بانی‌فیلم بدهید که همچون گذشته مرجعی قابل اعتماد و احترام برای انعکاس هر آنچه که در دنیای سینما و تلویزیون و موسیقی و تئاتر و… باشند.
پس با اتکا به یاری خداوند مهربان و دلگرمی بودن در کنار شما، راه «دشوار» را «هموار» می‌کنیم!

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *