فيلم جديد احمدرضا معتمدي تغيير نام داد

«راه رفتن روی سیم» در انتظار پروانه نمایش

فیلم سینمایی «راه رفتن روی سیم» در طی چند روز آینده برای دریافت پروانه نمایش تحویل شورای پروانه نمایش خواهد شد.

به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «راه رفتن روی سیم» به نویسندگی و کارگردانی احمدرضا معتمدی و تهیه کنندگی سعید سعدی در حال حاضر آماده نمایش شده و در هفته جاری نسخه تکمیل شده آن برای دریافت پروانه نمایش به شورای پروانه نمایش ارسال می شود.

این فیلم با نام قبلی «بوف کور» متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر بود که توسط هیأت انتخاب برای حضور در این فستیوال پذیرفته نشد و همین امر در نهایت منجر به اعتراض بازیگران و سازندگان آن شد.

با این حال ساخته جدید معتمدی به جز دو – سه اصلاحیه بخش ویژوآل افکت که آن هم بزودی توسط امیررضا معتمدی انجام می شود در حال حاضر آماده اکران است و آنطور که سعید سعدی تهیه کننده پروژه اعلام کرده، این فیلم در نیمه اول سال آینده به نمایش عمومی درخواهد آمد.

پخش این فیلم نیز برعهده موسسه نسیم صبا است.

حامد کمیلی، احمد مهران فر، اندیشه فولادوند، سیدمهرداد ضیایی و هومن برق نورد همراه گروه راک میدان آزادی در نقش بند راک بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

«بوف کور» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی یک نوازنده دو تار سنتی را روایت می کند که از شهرستان برای پیدا کردن کار به تهران می آید و پس از گذشت چندی جذب یک بند راک می شود… .

معتمدی در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «آلزایمر»، «قاعده بازی»، «دیوانه ای از قفس پرید»، «زشت و زیبا» و «هبوط» را داشته است.

سعید سعدی تهیه کنندگی «بوف کور» را برعهده گرفته و سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مشاور تهیه: شاهرخ هدایتی، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، مدیر صدابرداری: محمد شیوندی، آهنگساز: مجید انتظامی، تدوین: مهدی سعدی، سودابه سعیدنیا، صداگذار: محمود موسوی نژاد، دستیار برنامه ریز: مهدی قپانی، بازیگردان: مهران احمدی، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، طراح چهره‌پردازی: علی بهرامی فر، آهنگساز: مجید انتظامی، منشی صحنه: محسن بهاری، مدیر تولید: مجید بابایی، مدیر تدارکات: جواد سلیمانی.

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *