مهران مهام در گفت‌وگو با بانی‌فیلم:

رضویان خسته بود، از «سه شو» جدا شد!

تهیه‌کننده جدید برنامه گفت: «جواد رضویان جدا شد و بیژن بنفشه‌خواه جایگزین او در مجموعه «سه شو» شد».
مهران مهام در خصوص شایعاتی که در خصوص ساخت و تولید سریال «سه شو» در چند روز اخیر در برخی محافل پیچیده است، به بانی‌فیلم گفت: سریال «سه شو» طبق قاعده در ظرف زمان معلوم (زمان از پیش تعیین شده) به پایان نرسید و از آنجا که اقتصاد با زمان رابطه مستقیم دارد، روند تولید این مجموعه دچار وقفه شد. من آمدم تا به دوستان کمک کنم تا این مجموعه به سلامت به نقطه پایان برسد».
تهیه‌کننده مجموعه‌های «دردسرهای عظیم»، «نقطه سر خط» و… افزود: آقای جواد رضویان هم خسته از سریال «در حاشیه» آمد و سه ماه و نیم در کنار این پروژه زحمت کشید، اما مدتی از ماجرا شد و آقای بنفشه‌خواه آمد و جایگزین ایشان شد، خدا را چه دیدید شاید دوباره جواد آمد و به این پروژه کمک کرد. من آمدم تا به علیرضا ابراهیمی کمک کنم تا این مجموعه در آرامش و آسایش کامل با نظم پیش برود. در واقع من به عنوان مشاور پروژه از ابتدا در کنار این سریال بودم و امروز که با بانی‌فیلم صحبت می‌کنم تنها هدف من تولید یک سریال جذاب و پر مخاطب است. شاید تغییراتی در عوامل پشت یا جلوی دوربین داشته باشیم که این مسئله در ساخت یک سریال تلویزیونی در بلند مدت بدیهی است بخصوص اینکه مجموعه «سه شو» به شکل اپیزودیک تولید می‌شود و بر مبنای قصه‌ها و فیلمنامه می‌تواند تغییراتی را در پی داشته باشد.
او در پایان گفت: در حال حاضر آرامش بر فضای کار حاکم است و همه عوامل با آسودگی خیال درصدد این هستند که به نحو احسن کارشان را انجام دهند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *