روزهای آخر تدوین «مادری»

رقیه توکلی گفت: «مادری» مراحل پایانی تدوینش را به سر می‌برد و هایده صفی‌یاری تدوین فیلم را انجام می‌دهد و تا به این لحظه از روند ساخت فیلم نیز راضی بوده‌ام.
کارگردان فیلم سینمایی «مادری» به فارس گفت: «مادری» مراحل پایانی تدوینش را به سر می‌برد و هایده صفی‌یاری تدوین فیلم را انجام می‌دهد و تا به این لحظه از روند ساخت فیلم نیز راضی بوده‌ام.
توکلی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه فیلمبرداری فیلم سینمایی «مادری» در بهمن ماه سال گذشته به پایان رسیده است؛ چرا تا این اندازه تدوین کار طولانی شده است،‌ گفت: زمانی که فیلمبرداری به اتمام رسید در مورد تدوینگر بسیار فکر کردم و اینکه چه کسی قرار است فیلم سینمایی «مادری» که یک فیلم زنانه است را تدوین کند. با توجه به این ویژگی فیلم به نظرم رسید هایده صفی‌یاری با توجه به تجربه‌اش و همچنین زن بودنش بهترین گزینه برای تدوین یک فیلم زنانه است. او در آن مقطع مشغول تدوین فیلم سینمایی «فروشنده»، بود به همین دلیل من ترجیح دادم ۲ ماه صبر کنم تا وی کارش به اتمام برسد و بتواند این فیلم را تدوین کند. او خاطر نشان کرد: برای صداگذاری فیلم با علیرضا علویان صحبت کردم که بلافاصله بعد از پایان تدوین صداگذاری کار آغاز خواهد شد؛‌ اما برای موسیقی متن و ساخت آن با فرد خاصی به نتیجه نرسیده‌ام.
داستان «مادری» درباره زندگی دو خواهر است که یکی عشقش را رها کرده و دیگری عشقش او را رها کرده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *