با عرض معذرت از ساندرا بولاک!

رکوردشکنی کمدی جنایی آنیستون و سندلر در نتفلیکس

کمدی جنایی و معمایی «راز جنایت» Murder Mystery رکورد تماشا در نتفلیکس را شکست.
به گزارش بانی فیلم به نقل از وارپ، آخرین فیلم اکران شده آدام سندلر و جنیفر انیستون با عنوان «راز جنایت» ساخته کایل نیواچک، بعد از سه روز عرضه در نتفلیکس، رکورد بازدید را با حدود ۳۱ میلیون بار تماشا از اکانت های مجزا، جابه‌جا کرد و رکوردی تازه بر جای گذاشت.
فیلم در ایالات متحده آمریکا و کانادا بیش از ۱۳٫۳۸ میلیون بازدید و ۱۷٫۵ میلیون بازدید در دیگر کشورهای جهان داشته است. اگر کاربری ۷۰ درصد یک فیلم را مشاهده کند، نتفلیکس آن را در آمار خود لحاظ می کند.
نویسنده سایت وارپ در ادامه با طعنه ای دوستانه از ساندرا بولاک عذرخواهی کرده(!) و متذکر شده که رکورد قبلی در این زمینه در اختیار فیلم دلهره آور و پسارستاخیزی «جعبه پرنده» Bird Box با بازی او و به کارگردانی سوزان بیر بوده که سال گذشته میلادی در نتفلیکس عرضه شد. «جعبه پرنده» رکورد بازدید ۴۵ میلیون حساب در هفته اول نمایش در نتفلیکس را در دست داشت.
فیلم داستان یک مامور پلیس است که بعد از مدتها درگیری و مشغله کاری، بالاخره فرصتی می یابد تا همسرش را به یک مسافرت گردش دور اروپا ببرد، اما بزودی ملاقات با یک فرد ناشناس در هواپیما و سپس قتل مرموز یک پیرمرد ثروتمند، شرایط سفر را برای این زوج بشدت پیچیده می کند.
فیلمبرداری این فیلم برعهده امیر مکری فیلمبردار ایرانی بوده است و جما آرترتون، لوک ایوانز، ترنس استمپ، دنی بون و … از دیگر بازیگران آن هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *