«زمانی برای عاشقی» فرا رسید

به گزارش «بانی فیلم»، پخش مجموعه تلویزیونی «زمانی برای عاشقی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی معصومه فردشاهین از امشب و همزمان با آغاز ماه محرم ساعت ۱۹ از شبکه تهران آغاز می شود. ضمن اینکه قرار است صدای این سریال به طور همزمان ساعت ۱۹ از رادیو تهران موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز پخش شود. فرهاد قائمیان در این مجموعه نقش حاج مرتضی را برعهده دارد.
او یک بازاری خوشنام و اهل خدا و پیغمبری است که یک اتفاق ناخواسته زندگی او را از این رو به آن رو می کند. از طرفی حاج مرتضی تصمیم می گیرد به حال و هوایی که سال ها از آن غفلت کرده، بازگردد تا اینکه… .
رضا رویگری، عنایت شفیعی، علیرضا اوسیوند، حمید ابراهیمی، نفیسه روشن، نصرت میرعظیمی، کاظم هژیرآزاد، احمد علامه دهر، محمود مقامی، زهره حمیدی، امین ایمانی، ابوالفضل همراه، امیر کاظمی، زهرا سعیدی، لیلا بلوکات، سعیده عرب و… دیگر بازیگران اصلی «زمانی برای عاشقی» هستند.
لطیفی در کارنامه خود ساخت مجموعه های تلویزیونی «کت جادویی»، «همسایه‌ها»، «سفر سبز»، «فرار بزرگ»، «وفا»، «صاحبدلان»، «دودکش» و… را دارد. ضمن اینکه فردشاهین تهیه کننده سریال جدید لطیفی نیز از تهیه کنندگان با سابقه و خوشنام تلویزیون است که از سال ۸۱- ۸۲ در صدا و سیما مشغول فعالیت است. فردشاهین در کارنامه خود ساخت برنامه های ترکیبی، نمایشی، آیتمی، مستند، زنده، گفت وگو محور و فیلم های تلویزیونی «بهشت و بهار»، «بیگانه با خود»، «توقفگاه» و مجموعه ۱۳ قسمتی «تنهایی های قلزم مقرنس» را دارد.
«زمانی برای عاشقی» در ۱۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در گروه فیلم و سریال شبکه تهران تولید شده است. ضمن اینکه این سریال قرار است از شبکه تماشا نیز پخش شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *