زمان برگزاری آزمون های جامع و ادواری هنر

سومین آزمون جامع  و بیست و ششمین  آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر، ۲۳ شهریورماه، برگزار می شود.

به گزارش رسیده،محمد اله یاری مدیرکل دفتر آموزش و توسعه  فعالیت های فرهنگی و هنری  ضمن اعلام این خبر گفت: سومین آزمون جامع  و  بیست و  ششمین  آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ وهنر، به صورت سراسری و  هم زمان در۷۲ حوزه روز جمعه  بیست وسوم شهریور ماه  سل جاری، برگزار خواهد شد. او با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون، افزود: سومین  آزمون جامع  سومین آزمون جامع شامل تعداد کل ۱۶۱۲۱ داوطلب در ۴۹رشته و  ۶۳  استاندارد است که ازاین تعداد،  ۲۰۹۱ نفر ساکن استان تهران هستند.

این مدیر کل در ادامه به تعداد شرکت کنندگان آزمون ادواری اشاره کرد و گفت: شرکت کنندگان آزمون مهارتی نیز  ۲۱۰۱نفر هستند که در۳۲ رشته و ۵۸  استاندارد ثبت نام کرده اند که از این تعداد، ۱۵۳نفر در استان تهران ساکن هستند.

وی درخصوص زمان برگزاری آزمون عملی هم یادآور شد: آزمون های عملی این دوره، در روزهای پنجشنبه ۲۲، شنبه ۲۴ و یکشنبه ۲۵شهریور ماه جاری با حضور ناظران اعزامی دفترآموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی وهنری برگزار خواهد شد.

مدیر کل دفتر آموزش و دبیر کمیته راهبردی آزمون های مهارتی در تشریح تفاوت آزمون های ادواری و جامع گفت: آزمون جامع، شامل فراگیرانی می شود که تا زمان برگزاری آزمون، استانداردهای مهارتی خود را در مراکز مهارت آموزی به پایان رسانده اند. آزمون ادواری نیز با هدف سنجش دانش نظری و عملی افراد ماهر، نیمه ماهر و استادکار(بدون شرکت در مراکز مهارت آموزی) برگزار می شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *