با حضور رضا یزدانی و به آفرید غفاریان

«زمستان داغ» اواسط بهمن مقابل دوربین می رود

فیلمبرداری فیلم سینمایی «زمستان داغ» با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین اواسط بهمن ماه آغاز می شود.
به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «زمستان داغ» به کارگردانی یاسمن نصرتی در حال حاضر آخرین مراحل پیش تولید را پشت سر می گذارد و گروه تولید این فیلم هم اکنون مشغول رایزنی با بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند. پروانه ساخت این فیلم اواخر آذرماه صادر شده است.
براساس شنیده های خبرنگار ما، از میان بازیگران تاکنون با رضا یزدانی و به آفرید غفاریان برای حضور در این فیلم سینمایی توافق نهایی انجام شده است. این دو بازیگر پیش از این در فیلم «سوفی و دیوانه» ساخته مهدی کرم پور حضور داشتند.
نکته جالب اینکه حضور رضا یزدانی در «زمستان داغ» ارتباطی به حرفه خوانندگی وی ندارد و او به عنوان یک بازیگر مقابل دوربین این فیلم خواهد رفت.
مذاکره با سایر بازیگران ادامه دارد و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، فیلمبرداری این فیلم ظرف ۲۰ روز آینده در تهران آغاز خواهد شد.
«زمستان داغ» به قلم مهدی سجاده چی مضمونی اجتماعی دارد و خط اصلی داستان آن به ارز و دلار و تأثیری که این دو مقوله بر زندگی انسان ها دارد مربوط می شود.
از میان عوامل پشت دوربین «زمستان داغ» که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده می توان به روزبه رایگا به عنوان مدیر فیلمبرداری، ایمان امیدواری طراح گریم و جهانگیر میرزاجانی طراح صحنه و لباس اشاره کرد.
یاسمن نصرتی در کارنامه خود ساخت چندین مستند و فیلم کوتاه را دارد و «زمستان داغ» اولین تجربه سینمایی وی محسوب می شود. آثار مستند و کوتاه این کارگردان پیش از این در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی جوایز متعددی را کسب کرده است.
علیرضا رئیسیان تهیه کنندگی «زمستان داغ» را برعهده دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *