تالار مولوی

زنگ افتتاح «دوازده مرد خشمگین» به صدا در آمد

تالار مولوی میزبان هنرمندان و تماشاگرانی بود که به آیین افتتاح نمایش «دوازده مرد خشمگین» به کارگردانی رضا رشادت آمده بودند. در این مراسم سعید اسدی و مهدی سلطانی شال نمادین تالار مولوی را بر گردن کارگردان نمایش انداختند.
سعید اسدی در این مراسم از بازگشت تالار مولوی به دانشجویان و اجرای «دوازده مرد خشمگین» ابراز خوشحالی کرد و گفت: تالار مولوی مرز درستی است که دانشجو را در خود پرورش می‌دهد و به او مهارت می‌آموزد تا او را به جامعه تئاتر حرفه‌ای معرفی کند.
استاد دانشگاه تهران در ادامه با اشاره به نمایش «دوازده مرد خشمگین» و با یادآوری آثار دانشجویی حاضر در جشنواره فجر گذشته، افزود: امسال در جشنواره شاهد حضور و خلاقیت چهره‌های دانشجو بودیم و به درستی که امید و آینده تئاتر کشور به این دوستان بستگی دارد.
در ادامه این مراسم مهدی سلطانی نیز در خصوص نمایش «دوازده مرد خشمگین» گفت: کارگردان این اثر از دانشجویان خوب من بوده است و حتم دارم در آینده‌ای نه چندان دور نام او را در تئاتر ایران بسیار بشنویم.
مهدی سلطانی همچنین در خصوص متن اثر افزود: «دوازده مرد خشمگین» متن نمایشی بسیار سختی دارد و به طبع کارگردانی و بازی کردن آن نیز مشکل است. همت و تلاش این گروه برای کار کردن چنین اثری قابل تقدیر است.
در پایان این مراسم رضا رشادت، کارگردان نمایش نیز احیای تالار مولوی را به همه دانشجویان تبریک گفت وافزود: از تمامی اعضای گروه نمایش «دوازده مرد خشمگین» به خاطر تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه روزی‌شان تشکر می‌کنم و امیدوارم این نمایش از سوی مخاطبان نیز مورد استقبال قرار گیرد.
نمایش «دوازده مرد خشمگین» هرشب ساعت ۱۸ درسالن اصلی تالار مولوی روی صحنه می‌رود. بلیت این اثر برای تمامی دانشجویان نیم‌بهاست.
نشانی تالار مولوی: خیابان انقلاب، خیابان شانزده آذر، تالار مولوی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *