زنگ نقاشی رضا بابک در سکو

علاقمندان به رضا بابک عصر جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه می توانند با او و آثار کمتر دیده شده این هنرمند در موسسه هنری سکو دیدار کنند.
به گزارش رسیده،نرگس سلیمان زاده، نقاش و مدیر موسسه هنری سکو با اعلام این خبر گفت: سکو به موازات برگزاری کلاس های هنری و نیز جلسات سخنرانی و ورک شاپ های تخصصی، در اندیشه تبدیل شدن به یک پاتوق هنری است. بر همین اساس نخستین برنامه را با عنوان «زنگ نقاشی با رضا بابک» برپا می کنیم تا هم دوستداران این هنرمند باسابقه از نزدیک با او دیدار کنند و هم گوشه هایی از هنرهای کمتر دیده شده او به تماشا درآید.
سلیمان زاده گفت: در این برنامه که رویکرد گرامیداشت یک عمر تلاش هنرمندانه استاد رضا بابک دارد، حدود سی اثر از نقاشی های او که در سه دهه اخیر خلق کرده ارائه می شود اما سویه اصلی این سلسله رویداد ادای احترام و قدرشناسی از پیشکسوتان هنر ایران است که عمر خود را صرف اشاعه و توسعه هنر کرده اند.
این هنرمند خاطر نشان کرد: سکو می اندیشد بهترین گرامیداشت یک هنرمند مواجهه او با طرفداران و دوستداران آثارش است و این سلسله برنامه فرصت چنین دورهمی هایی را فراهم می کند.
سلیمان زاده گفت: زنگ نقاشی با رضا بابک ساعت ۱۹ تا ۲۲ جمعه ۲۸ اردیبهشت در موسسه هنری سکو به نشانی میرداماد، روبروی بانک مرکزی، خیابان تبریزیان، نبش نازنین، پلاک ۱۶ برگزار می شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *