ساخت دو سالن بلک باکس آبادان و خرمشهر

در خجسته سالروز میلاد امام عصر و در نکوداشت آزادسازی خرمشهر، هنرمندان نمایش خرمشهر و آبادان صاحب دو تالار نمایش (پلاتو) خواهند شد. این اتفاق که با هدف تعالی تئاتر و تواتمندسازی گروه های نمایشی صورت خواهد گرفت به همت سازمان منطقه آزاد اروند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به هنرمندان تقدیم خواهد شد.

 به گزارش ایران تئاتر،مراسم آغاز عملیات اجرایی این دو تالار با حضور مرادخانی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، زمانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند، شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی، قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مقامات و مسئولین شهری و هنرمندان خرمشهر و آبادان برگزار خواهد شد.

اعتبار لازم برای احداث این دو تالار، توسط سازمان منطقه آزاد اروند تامین گردیده که طی تفاهم نامه سال گذشته، تجهیز تالارها توسط وزارت مذکور انجام خواهد شد.

به گفته نعمت زاده معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند برای هر کدام از این تالارها که دارای هفتصد مترمربع زیربنا هستند، اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
این برنامه که همزمان با آیین اختتامیه جشنواره فتح مقاومت خرمشهر برگزار خواهد شد که نویدبخش برگزاری شایسته تر جشنواره سال آینده با افزایش سالن های نمایشی منطقه خواهد بود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *