ساخت دکور (ایده بازار) آغاز شده است

تهیه‌کننده مسابقه اقتصادی اجتماعی شبکه یک که فعلا با عنوان «ایده بازار» از آن یاد می شود، بیان کرد این برنامه در حال حاضر در مرحله طراحی و ساخت دکور است.
سعید نبی در گفتگو با مهر با اشاره به یک برنامه اقتصادی جدید که قرار است در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تهیه کند، گفت: ما پیش از این برنامه «۶۲۶» را داشتیم که فحوای آن اقتصاد دانش بنیاد بود و چگونگی تجاری سازی ایده ها را در کسب و کارهای خلاقانه و نوپا با زبان عامیانه و محتوای طنز ارایه کردیم.
وی با اشاره به اتمام این برنامه ادامه داد: در نهایت این برنامه با ۲۶ قسمت به پایان رسید و طبق توافق ها قرار شد، مسابقه ملی ایده ها را که پیش از این قرار بود در بخشی از این برنامه برگزار شود، در سطح کشور به صورت یک برنامه مستقل راه اندازی کنیم. این تهیه کننده با اشاره به جزییات مسابقه ملی ایده ها توضیح داد: این مسابقه یک برنامه جدید است که در یک فصل تولید می شود. این مسابقه را یک تیم هفت نفره طراحی کرده اند و ما یک اتاق فکر ۱۲ نفری برای آن داشتیم که از چهره های اتاق بازرگانی تا استادان دانشگاهی و اقتصاددانان در آن حضور داشتند و با نام فعلی «ایده بازار» تولید خواهد شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *