برای بازی در فیلم«فصل فراموشی فریبا»

ساره بیات بهترین بازیگرجشنواره فیلم «ارواین» آمریکا شد

ساره بیات برای بازی فیلم«فصل فراموشی فریبا» دوباره جایزه گرفت.
به گزارش بانی فیلم، جشنواره بین المللی فیلم «ارواین» آمریکا که در ایالت کالیفرنیا برگزار می شود اعلام کرد سال ۲۰۱۳ یازده عنوان از فیلم هایش در اسکار حضور داشته که ۱۱ مورد نامزد دریافت جایزه شده اند . امسال نیزعباس رافعی و ساره بیات از ایران به ترتیب نامزد بهترین فیلم و بهترین بازیگر سال ۲۰۱۶ این جشنواره شده اند .
این جشنواره که از ۱۵ تا ۲۱ ژانویه در کالیفرنیا برگزار شد، از بین فیلم های تاثیرگذار جهان در بخش های سینمایی، فیلم مستند، فیلم کوتاه و انیمیشن آثاری را گزینش کرده و در سالن های لاگونا هیلز در جنوب اورنج کانتی به نمایش گذاشت . کنفرانس های مطبوعاتی اش را نیز در بازار لاگونا هیلز برگزار کرد . در اختتامیه جشنواره ،ساره بیات برای بازی در فیلم «فصل فراموشی فریبا» به کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رافعی جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد.
ساره بیات برای بازی در فیلم «فصل فراموشی فریبا» پیش از این از جشنواره های نیوجرسی و یونیورسال امریکا و ماه گذشته از جشنواره جیپور هند جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرده است.
فیلم «فصل فراموشی فریبا» تاکنون جوایز بیشماری از جشنواره های معتبر برای سینمای ایران به ارمغان آورده است .در جشنواره های بین المللی مونترال، برانشوایک ، کلمبیا جورجیا ، فول بلوم ، کویینز نیویورک ، ایرواین کالیفرنیا ،هدیسون والری ،فیلم های آسیایی شیکاگو ، فیلم هایی آسیای بزرگ لس آنجلس و نیوهیون امریکا و فیلم های ایرانی تورنتو حضور داشته و در صفحه رسمی جشنواره هالیوود به عنوان پنج فیلم برگزیده هالیوود در سال ۲۰۱۵ معرفی شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *