سانس ویژه کورش برای دومین نمایش «دنیا تنهایی کم ندارد»

با پر شدن ظرفیت فروش بلیت در دومین نمایش عمومی فیلم «دنیا تنهایی کم ندارد» ساخته افشین لیاقت، نمایش این فیلم در پردیس کوروش به سانس فوق العاده رسید.
به گزارش رسیده، سانس ساعت ۱۸:۳۰ فردا پنج شنبه ۲۰ دی ماه پردیس کوروش در دومین نمایش مردمی فیلم دنیا تنهایی کم ندارد با استقبال مخاطب در پیش فروش اینترنتی روبه رو شد و با بسته شدن ظرفیت فروش بلیت این فیلم در این سانس و به احترام مخاطبان فیلم، سانس ویژه ۲۳:۳۰ سینما کوروش در همین روز به سانس های فیلم اضافه شد.
بدین ترتیب فیلم دنیا تنهایی کم ندارد فردا پنجشنبه ۲۰ دی ماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۳:۳۰ در کوروش روی پرده خواهد رفت که به دلیل پر شدن سانس ۱۸:۳۰، تنها ظرفیت سانس ۲۳:۳۰ برای خرید بلیت از سینماتیکت باز است.

عوامل سازنده فیلم برای تشویق مردم جهت حمایت از سینمای مستقل، برای حضور در اکران افتتاحیه فیلم در موزه سینما بلیت خریداری کردند و برخلاف سایر مراسم مشابه، در این اکران از بلیت مهمان خبری نبود.
لعیا زنگنه، سید جواد یحیوی، حبیب اعتصام، رومینا دوراخان، ماندانا پیشه ور، سپیده سروش، مهسا زاهد، کامبیز نادعلی، علیرضا افغان و پویان فقیری بازیگران این فیلم هستند و در خلاصه داستان فیلم آمده است: مسن تر ها می گن؛ خوشحال بودیم اما نمی دونستیم خوشحالیم. فقیر بودیم اما نمی دونستیم فقیریم. تنها بودیم اما نمی دونستیم تنهاییم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *