پای موفقیت شهاب حسینی در کن وسط است!

«ساکن طبقه وسط» سرگردان میان هنر و تجربه و شبکه ویدئویی

بانی فیلم – گروه سینمای ایران: با وجود آنکه سازندگان «ساکن طبقه وسط» اخیراً با انتشار آنونس این فیلم در شبکه ویدئویی، از توزیع آن در این شبکه خبر داده بودند، دیروز روابط عمومی هنر و تجربه اعلام کرد قصد اکران دوباره آنرا در گروه مذکور دارند.
به گزارش بانی فیلم، «ساکن طبقه وسط» تنها تجربه کارگردانی شهاب حسینی قرار است از ۱۶ خرداد در گروه هنر و تجربه اکران شود و همین تصمیم، قطعاً توزیع آنرا در شبکه نمایش خانگی به تعویق خواهد انداخت.
طبق اعلام روابط عمومی هنر و تجربه، تصمیم این گروه به دلیل موفقیت بی‌نظیر شهاب حسینی در جشنواره کن صورت گرفته و به نوعی تقدیر از این بازیگر سینما محسوب می‌شود.
به اعتقاد اعضای سیاست‌گذاری گروه هنر و تجربه، این ساخته شهاب حسینی فیلمی کاملا هنری و تجربی است که متاسفانه در زمان خود با بی‌مهری‌هایی مواجه شده است.
هنگامه قاضیانی، فرهاد اصلانی، محمد هادی کریمی، حسین یاری، حسین محجوب، ساره بیات، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، بهناز جعفری، کامبیز دیرباز، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمد علی شادمان، فخرالدین صدیق شریف، کیانوش گرامی، مانی کسراییان، سحر قریشی و فرید سماواتی از بازیگران این فیلم بوده اند. امیر سماواتی تهیه‌کننده این فیلم است. شهاب حسینی خود نقش اصلی فیلمش را که دو سال پیش اکران عمومی شد و گیشه خوبی هم نداشت را بازی کرده است. از سویی به احتمال فراوان سکانس های مربوط به مانی کسرائیان در این فیلم به دلیل حضور او در تولیدات گروه تلویزیونی Gem حذف خواهد شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *