هنوز نام سریال قطعی نشده است

سریال جدید توفیقی؛ باز هم نعمت‌ا…

سعید نعمت‌ا… و بهرنگ توفیقی اخیراً سریال «پشت بام تهران» را کار کردند.
بهرنگ توفیقی کارگردان «پشت بام تهران» که در کارنامه‌اش مجموعه‌هایی چون «آمین»، «مسیر انحرافی» و «انقلاب زیبا» دارد، در گفت‌وگو با بانی‌فیلم عنوان کرد: این روزها سعید نعمت‌ا… در حال نگارش فیلمنامه‌ای جدید با داستانی خاص و متفاوت است و به رقم چند پیشنهاد تلویزیونی علاقه‌مند به همکاری مجدد با او هستم. بهرنگ توفیقی ادامه داد: هنوز خبر خاصی راجع به چند و چون تهیه و تولید این سریال وجود ندارد ومنتظر هستم با پایان فیلمنامه در خصوص ساخت این سریال متمرکز بشوم. وی افزود: همکاری اخیر من با سعید نعمت‌ا… در سریال «پشت بام تهران» یک اتفاق خوب بود و به همین دلیل از این همکاری مشترک به شدت استقبال می‌کنم.
بهرنگ توفیقی گفت: دو پروژه دیگر در قالب سریال برای تلویزیون پیشنهاد داشتم که فعلا به لحاظ زمانی برای شروع آن تصمیم نگرفته‌ایم. وی در گفت‌وگو با ایسنا نیز اعلام کرد: این مجموعه هنوز نامی هم برایش مشخص نشده و معلوم نیست چند قسمت باشد، ولی نگارش آن به‌تازگی شروع شده و پایانش بستگی به قلم سعید نعمت‌الله دارد. این مجموعه با پایان نگارشش در سال جدید ساخته خواهد شد.
توفیقی گفت: یک مجموعه دیگر هم برای تلویزیون به تازگی پیشنهاد داشتم، اما فعلا در مرحله تحقیق به سر می‌برد و به دلیل اینکه هنوز قطعی نشده است، نمی‌توانم اعلام کنم.
سعید نعمت‌الله نویسنده سریال‌های «مادرانه»، «زیر هشت»، «دیوار»، «میکاییل» و … است که آخرین کارش در تلویزیون «پشت بام تهران» بود و در سال ۹۴ از شبکه اول به روی آنتن رفت.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *