امیرحسین شریفی در گفت و گو با بانی فیلم:

سریال «زاویه هفتم» به جشنواره فیلم‌های پلیسی مسکو راه یافت

به گزارش بانی فیلم، این سریال به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی تابستان و اوایل پاییز پارسال تولید شد و قرار است به زودی از یکی از شبکه‌های سه یا پنج روی آنتن برود. این سریال به جشنواره دتکتیو فست روسیه راه یافته و قرار است در این رویداد هنری مورد قضاوت قرار گیرد.
این جشنواره از 25 فروردین در مسکو آغاز می‌شود و 74 کشور دنیا از جمله چین، کره جنوبی، روسیه و … در آن شرکت دارند. به گفته شریفی، زاویه هفتم در بخش مسابقه سریال‌های پلیسی شرکت دارد و تنها نماینده ایران در این جشنواره است. او به بانی فیلم گفت: «چهارشنبه هفته جاری برای شرکت در این جشنواره راهی مسکو خواهم شد».
اين ميني سريال پلیسی ـ جنایی در هفت قسمت 50 دقيقه اي توليد شده است. اين سريال از هفت زاويه و منظر، به روايت چگونگي انجام يک سرقت مي پردازد. این سریال به سفارش ناجی هنر و معاونت سیمای استان‌ها و مرکز اصفهان با فیلمنامه‌ای از کریم لک زاده تولید می‌شود.
بازيگران اين سريال حميدرضا پگاه، سام درخشاني، رويا نونهالي، سارانازپرور، رحيم نوروزي، تينا آخوندتبار، فرهاد بشارتي، مرتضي کاظمي، بهزاد داوري، محمدرضا ترابي، معين الدين عشاقي، شهاب شادابي و بهرام ابراهيمي هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *