سریال «سایبری» بعد از سریال «دونگ‌یی» روی آنتن می رود

تهیه کننده سریال «سایبری» گفت: طبق اعلام قبلی مسوولین سازمان صدا و سیما قرار شد تا بعد از عید زمان مناسبی را برای پخش به ما اختصاص دهند که این زمان قطعا بعد از اتمام پخش سریال «دونگ یی» بود و هنوز این سریال تمام نشده است.
سعید کمالی تهیه کننده سریال «سایبری» در گفت‌وگو با فارس درباره زمان پخش این سریال توضیح داد: از ابتدا قرار بر این بود تا سریال «سایبری» در نیمه دوم سال گذشته از شبکه پنج پخش شود،اما بنا به صحبتی که با آقای زین العابدین داشتیم، این اتفاق نیفتاد و پخش‌اش به سال ۹۵ موکول شد. وی ادامه داد: طبق اعلام قبلی مسوولین سازمان صدا و سیما قرار شد تا بعد از عید زمان مناسبی را برای پخش به ما اختصاص دهند که این زمان قطعا بعد از اتمام پخش سریال «دونگ یی» بود که هنوز این سریال تمام نشده است. این تهیه کننده در پایان افزود: امیدوارم تا شروع ماه رمضان سریال «سایبری» پخش شود. مینی سریال «سایبری» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی سعید کمالی و ناصر معماریان تهیه و تولید شده است. در این بازیگرانی چون: روح اله کمانی،‌نیلوفر شهیدی،‌سارا منجزی،علی ثانی فر،‌سجاد دیر مینا و … به ایفای نقش پرداخته‌‎اند.
سایر عوامل عبارتند از: ‌برنامه ریز‌: زهرا محبی، ‌انتخاب بازیگر و بازیگردان: سیامک راشدی، ‌دستیاران کارگردان‌: کیامک فرهنگ و علیرضا رضوانی، ‌منشی صحنه: مرجان شاهوردی، ‌عکاس‌: علیرضا رضوانی، ‌مدیر تصویربرداری: طاهر چگونیان، ‌دستیاران: محمد کومیجانی، مصطفی رهنما، ‌طراح صحنه و لباس: سمیرا شجاعی، ‌دستیاران‌: حامد امانی و ندا محمد خانی، ‌طراح گریم: فرشته گودرزی، ‌اجرا گریم‌: کامیار آشورنیا، ‌صدابردار: علی قاسمی، ‌مدیر تولید‌: علی محمودی، ‌مدیر تدارکات‌: مجتبی بوریاچی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *