سلبریتی‌هایی که برای مقابله با کرونا پول خرج کردند

هنرمندان زیادی در جهان از زمان شیوع کرونا، مبالغی را برای رهایی از شرّ این بیماری و کمک به اقشار آسیب دیده صرف کرده اند.
سلبریتی‌هایی که برای مقابله با کرونا پول خرج کردند
به گزارش باشگاه خبرنگاران، با شیوع جهانی ویروس کرونا سلبریتی‌ها و بازیگران نیز در تلاش هستند، برای مبارزه با این بحران قدمی بردارند.
از زمان آغاز این بیماری همه گیر، ستارگان زیادی از جایگاه خود برای ایجاد آگاهی در مورد ویروس کرونا استفاده کردند و با انتشار ویدئو از مخاطبان خود خواستند مرتبا ًدست‌های خود را بشویند، در خانه بمانند و همچنین فاصله اجتماعی را رعایت کنند. تعدادی دیگر نیز به سازمان‌های مختلف پول اهدا کردند.
در ادامه ببینید کدام هنرمندان در جهان، به تلاش‌های امدادی مقابله با کرونا کمک کرده اند.

رایان رینولدز
رایان رینولدز و همسرش از اولین کسانی بودند که در این زمینه سرمایه اهدا کردند. آن‌ها اعلام کردند، کووید ۱۹ خانواده‌ها با درآمد پایین را بسیار آسیب پذیر کرده است. من و بلیک لایولی ۱ میلیون دلار اهدا خواهیم کرد که بین سازمان غذایی آمریکا و ذخایر غذایی کانادا تقسیم خواهد شد. بازیگر فیلم «ددپول» همچنین راهنمایی‌هایی را در مورد این ویروس برای طرفداران خود به اشتراک گذاشته بود. طبق گفته E news این زوج ۱۰۰ هزار دلار دیگر به چهار بیمارستان اهدا کرده اند.

اکشی کومار
او در ابتدا اعلام کرد ۲۵۰ میلیون کرور معادل ۳.۳ میلیون دلار به مبارزه برای کرونا کمک خواهد کرد. او پس از مدتی اعلام کرد ۳ میلیون کرور دیگر که برابر با ۴۰۰ هزار دلار می‌شود، نیز اهدا می‌کند.

آرنولد شوارتزنگر
این بازیگر مدت‌ها پیش موسسه‌ای به نام «بعد از مدرسه همه می‌درخشند» ایجاد کرده بود که هدف آن ایجاد فعالیت پس از مدرسه برای کودکان بود. او اعلام کرد اکنون که مدرسه‌ها بسته شده چند میلیون دلار برای تغذیه خانواده‌های آسیب دیده اهدا خواهند کرد. بازیگر ترمیناتور همچنین به صورت جداگانه یک میلیون دلار دیگر به نیازمندان اهدا کرده بود.

متیو مک کانهی
آن‌ها بیش از ۱۱۰ هزار ماسک به بیمارستان‌های تگزاس اهدا کردند. علاوه بر این آن‌ها وسایل و امکاناتی را که می‌خواستند به مردم اهدا کنند، شخصاً به خانه آن‌ها تحویل دادند.

بتانی فرانکل
این بازیگر تلویزیونی اعلام کرد که از طریق فضای مجازی و طرفدارانش از مواردی که بیش از همه مورد نیاز است، مطلع شده. او اعلام کرد که برنامه دارد ۱ میلیون ماسک صورت از طریق سازمان امدادی خود اهدا کند.

آنجلینا جولی
آنجلینا جولی یک میلیون دلار به صندوق No kid Hungry برای مبارزه با گرسنگی کودکان اهدا کرد. او گفت: در این روز‌ها تعداد زیادی از کودکان در جهان به دلیل ویروس کرونا از مدارس دور هستند. او اعلام کرد در حدود ۲۲ میلیون کودک در آمریکا به حمایت غذایی نیاز دارند.

برد پیزلی
این خواننده آمریکایی به همراه همسرش برای کمک به تغذیه افراد نیازمند فروشگاهی را ایجاد کرد. افرادی که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته‌اند، می‌توانند رایگان نیاز‌های خود را دریافت کنند.

لئوناردو دی کاپریو
او به همراه لورن پاول جابز یک صندوق برای تامین و کمک غذایی ایجاد کردند. او به همراه پابل جابز در مجموع ۵ میلیون دلار اهدا کردند. او گفت: در مقابله با این بحران ما از سازمان‌های دیگری الهام گرفتیم و تصمیم به کمک به افراد آسیب پذیر گرفتیم.

جورج کلونی
به گفته ددلاین جورج کلونی و همسرش هر کدام ۲۵۰ هزار دلار به صندوق‌های مرتبط به کمک به عوامل سینمایی و تلویزیونی کمک کردند. همچنین گزارش شده است که آن‌ها ۳۰۰ هزار دلار به ذخایر غذای لبنان کمک کرده اند. در مجموع میزان کمک آن‌ها بیش از ۱ میلیون دلار اعلام شده است.

اریک استون استریت
این بازیگر و کمدین آمریکایی اعلام کرد، ۲۰۰ هزار وعده غذایی در شهر کانزاس پخش می‌کند. او گفت که زادهگاهش را خیلی دوست دارد و می خواهد هر کاری که از دستش بر می‌آید، انجام دهد.

تیلور سویفت
او اعلام کرد که به سازمان جهانی بهداشت و همچنین تامین غذای آمریکا کمک کرده است. علاوه بر این گفته می‌شود کسانی که با او به صورت آنلاین صحبت و مشکلات خود را به صورت شخصی با وی مطرح کرده اند، هرکدام از سوی این خواننده آمریکایی ۳ هزار دلار پول دریافت کرده‌اند.

جی کی رولینگ
خالق کتاب‌های هری پاتر نیز اعلام کرد که ۱ میلیون دلار به بی خانمان‌ها و قربانیان خشونت خانگی اهدا خواهد کرد. او همچنین اعلام کرد کتاب جدیدی که برای کودکان نوشته است را به دلیل این بحران، به صورت رایگان منتشر خواهد کرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *