سلمان خان روی تشک کشتی

به گزارش بانی فیلم به نقل از یاهو نیوز، ستاره محبوب سینمای هند در فیلم جدیدش با عنوان «سلطان» نقش یک کشتی‌گیر را بازی کرده و این نقش با تحسین منتقدان و دیگر ‌بازیگران هندی روبه رو شده است. پریتی زینتا بازیگر مشهور ۴۱ ساله از جمله چهره‌هایی است که این نقش آفرینی سلمان خان را تحسین کرده و درباره او گفته است: او بسیار زیبا در جلد یک کشتی‌گیر ظاهر شده و آنقدر خوب بازی کرده که تصور می‌کنی او زمینه‌ای قبلی در رشته کشتی داشته است. «سلطان» یک درام ورزشی است که سلمان خان در آن نقش یک کشتی گیر از هاریانا را بازی می‌کند.
سلمان خان که در مسابقات لیگ کریکت حاضر شده بود تا از نزدیک شاهد این رقابت‌ها باشد، در آنجا این دوست قدیمی خود را دید و با تحسین او روبه رو شد. این دو با هم در فیلم «چوری چوری چوپکه چوپکه» بازی کرده بودند و پرایتی در توییتر خود نوشت: تقریبا نمی‌توانستم باور کنم که این سلمان خان است که دارد این نقش را بازی می‌کند.
فیلم «سلطان» را علی عباس ظفر کارگردانی کرده و در آن سلمان خان و آنوشکا شارما در نقش‌های اصلی بازی می‌کنند. سلمان خان در این فیلم در نقش کشتی‌گیری به نام سلطان علی خان جلوی دوربین رفته است. ساخت این فیلم ابتدا در تابستان ۲۰۱۵ اعلام شد و سلمان خان برای بازی در نقش این کشتی‌گیر به تمرین جدی ورزشی روی آورد. سپس اعلام شد سیلوستر استالونه از بازیگران فیلم خواهد بود تا در نقش مربی خان بازی کند. اما بعد روشن شد استالونه در این فیلم بازی نخواهد کرد. سرانجام این نقش به راندیپ هودا رسید و آمیت ساد نیز به عنوان بازیگری که نقش جوانی خان را ایفا می‌کند، قرارداد امضا کرد. در ژانویه ۲۰۱۶ نیز اعلام شد که آنوشکا شارما در نقش زن اصلی فیلم در برابر خان بازی خواهد کرد.
سلمان خان که به تازگی ۵۰ ساله شده پس از پشت سر گذاشتن پرونده قتل یک کارتن خواب بر اثر تصادف رانندگی، ساخت فیلم‌های متعددی را در برنامه دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *